Domů

< Předchozí Další >
Třpytivé Vánoce s Danfil Jewellery

Třpytivé Vánoce s Danfil Jewellery

Darujte pod stromeček krásný šperk ze zlata, osazený nádhernými brilianty. Připravili jsme pro vás zajímavé tipy, vykouzlete letos třpytivé Vánoce. 

Více informací
Letos vám to i krásně zabalíme

Letos vám to i krásně zabalíme

Pro tyto Vánoce jsme si pro vás připravili skvělou novinku v podobě krásného, dárkového balení. 

Zjistěte více
Andílek k nákupu zdarma

Andílek k nákupu zdarma

Připravili jsme pro vás hned několik dárečků, kterými vám chceme zpříjemnit nákupy. 

Více
Light Collection

Light Collection

Lehký a tenký kroužek s krásným diamantem, to je naše nová kolekce Light Collection. Jemný prstýnek vás krásně doplní a Vy okouzlíte své okolí. 

Filip Horák

Filip Horák

Kolekce, která nese kvalitní zpracování, krásný design a originalitu zlatých šperků. Tradice od roku 1992 s netradiční výrobou ruční montáží. 

Více
Danfil Diamonds

Danfil Diamonds

Značka zaměřující se na jemné šperky s diamanty nebo zirkony. Danfil Diamonds je tradice, která snoubí kvalitu s krásným designem. 

Více
Cutie s Brilianty

Cutie s Brilianty

Šperk s briliantem je nádherný doplněk pro vaši malou princeznu. Roztomilé tvary, rozmanité materiály a široká nabídka variant zpracování, to vše představuje značka Cutie. 

Více
Zodiax Jewellery

Zodiax Jewellery

Značka Zodiax Jewellery byla navržena k příležitosti oslav 600. výročí pražského orloje v roce 2010. Krásné a originální zpracování znaků zvěrokruhu. 

Více
Objevte sílu drahokamů

Objevte sílu drahokamů

Kolekce Colored Gemstones spojuje okouzlující barvy drahokamů a třpyt šperků. Drahé kameny v podobě šperků skutečně ožívají a podtrhnou krásu odvážných žen. 

Briliantové šperky

Diamanty a šperky patří od pradávna k sobě jako muž a žena nebo noc a den. Danfil Jewellery vám přináší dokonalou symbiózu drahého kamene a vzácného kovu v podobě designových zásnubních prstenůprstenů, náušnic či přívěsků. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Stačí si jen vybrat a nechat šperk, aby doplnil vaši jedinečnou osobnost.

Klademe důraz na krásu briliantového šperku, stejně jako na kvalitu jeho ručního zpracování. V našem e-shopu můžete vybírat z jednotlivých typů i kolekcí, a šperk vám tak dodáme ve velmi krátké době. Pokud si přejete vlastnit opravdu originální briliantový šperk, rádi pro vás navrhneme takový, který co nejvíce zohlední vaši představu.