Sezóna žádostí o ruku začíná

Sezóna žádostí o ruku začíná

Žádost o ruku je jedním z důležitých milníků na společné cestě životem. Měla by být pro ženu tak výjimečná, aby na ní s láskou celý život vzpomínala. Vybrali jste čas, místo, připravili si řeč a to poslední, co budoucí nevěstě vžene slzy do očí a připraví ji o řeč - zásnubní prsten zařídíme my.

Nová kolekce zásnubních prstenů inspirovaná světovou mytologií zpracovaná lokálním českým klenotníkem je 100% zárukou k tomu, že vaše vyvolená řekne ANO. Každý prsten je spojen s příběhem, každý nese jiné vlastnosti a specifické poselství. Najdete v ní lehce ozvláštněnou klasiku, atypické brusy diamantů i obroučky poseté brilianty, které doslova oslní.

Nová kolekce zásnubních prstenů

Perfektní české řemeslné zpracování a jedinečné modely, které vznikaly v naší dílně posledních několik měsíců, čekají už jen na vás. Vyberte pro svou drahou polovičku klasický soliter, originální kámen ve tvaru baguette nebo luxusní zdobený prsten s postranními kameny.

Prohlédnout novou kolekci

Nejprodávanější zásnubní prsteny

Pokud jste při výběru bezradní, poslechněte muže, kteří již vybírali před vámi. Tohle jsou naše top nejprodávanější zásnubní prsteny, které sklidily u budoucích nevěst největší úspěch.

Prohlédnout top zásnubní prsteny

Zásnubní prsteny z bílého zlata

Bílé zlato je sázka na jistotu. Skvěle se kombinuje jak s růžovým, tak žlutým zlatem a sedí ženám s jakoukoliv barvou vlasů nebo pleti.

Prohlédnout všechny prsteny

Nejlepší kombinace ceny a výkonu

Zásnubní prsteny začínající cenově už od pěti tisíc korun není nic nemožného. Drobný diamant kulatého brusu a jemný elegantní kroužek bez postranních kamenů bude to pravé pro drobnou slečnu.

Prohlédnout všechny prsteny

Proč nakoupit u nás?

  • Kvalita

    Nakupujete přímo u výrobce. Každý šperk projde rukama několika zkušených zlatníků, kteří jej pečlivě opracují, zafasují drahokamy a vyleští každý kousek kovu.

  • Záruka a servis

    Bezplatně se při objednání zaregistrujte u nás na webu a výměnou získáte prodlouženou záruku 36 měsíců. Jednou za čas vám pošleme upozornění na neodolatelnou slevovou akci nebo novinku ušitou přímo vám na míru.

  • Certifikát

    Ke každému šperku samozřejmě dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všechny detailní vlastnosti diamantu jako je čistota, brus nebo barva.