Přeskočit navigaci

Krása diamantových náušnic

Šperky, které doladí váš styl k dokonalosti

Krása diamantových náušnic

Briliantové šperky

První láska a zamilování, navlékání prstenů před svatebním oltářem, narození dítěte, vítězství, darování briliantového šperku - to jsou nejsilnější zážitky, z kterých naskakuje husí kůže, a na které nikdy nezapomenete!

Briiantové šperky

Diamanty a šperky k sobě patří od pradávna jako muž a žena, nebo noc a den. Pro nás v Danfil Jewellery je kombinace drahých kovů a kamenů doslova vášní, kterou přímo od srdce šíříme dál, a jsme s vámi při nejvýznamnějších životních událostech.

Naše šperky vyrábíme s láskou a úctou k tradicím ruční výroby. Své šperky dokonale známe a snažíme se, abyste si mohli užívat krásu briliantů při běžném nošení za přijatelnou cenu i vy, a to nejen při nejvýznamnějších životních událostech!

Naše práce je pro nás životní poslání a velký závazek vůči vám. Prohlédněte si naše kolekce briliantových šperků pro různé příležitosti a pamatujte, že významné příležitosti a dny, na které nezapomenete, můžete vytvářet sami třeba tím, že překvapíte svojí drahou polovičku jen tak, nečekaně!

Zobrazit šperky
Nový showroom

Přeskočte práh do světa jedinečných šperků

Každá duše má svůj příběh a my jsme zde, abychom pomohli ten váš vyprávět. V našem novém showroomu vybereme společně ty nejlepší šperky přesně podle vašich představ a snů. Oslňte svět našimi unikátními, třpytivými doplňky, které odrážejí vaši osobnost.

Více o showroomu

Proč nakoupit u nás?

 • Jsme český výrobce

  Jsme český výrobce

  Šperky, které nabízíme, sami již více než 25 let vyrábíme, a proto dokážeme nabídnout kvalitní šperky, služby a péči o zákazníky, včetně servisu.

  Více o nás
 • Poradíme Vám v našem showroomu

  Poradíme Vám v našem showroomu

  Máte zájem prohlédnout si naše šperky osobně, chcete poradit s výběrem nebo máte individuální přání a představu o šperku? Neváhejte navštívit náš showroom v Liberci.

  Více o showroomu
 • Certifikát pravosti samozřejmostí

  Certifikát pravosti samozřejmostí

  Ke každému šperku s diamantem od nás automaticky dostanete certifikát, který obsahuje veškeré informace o jeho kvalitě a původu.

  V Danfil Jewellery nabízíme 4 úrovně certifikátů ke šperkům s diamanty, a to včetně GIA certifikace.

  Více o certifikátech

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat