Čas se krátí ☝️Nakupte dárek, který udělá skutečnou radost ⛄Do Vánoc zbývá už jen Prohlédnout

Prázdninová soutěž pro affiliate partnery 2016

Prázdninová soutěž pro affiliate partnery 2016

Připravili jsme pro vás, naše affiliate partnery, další soutěž, tentokrát prázdninovou. Soutěží se ve 4 kategoriích. Máte tak opět možnost vydělat nejen na provizích, ale také můžete získat navíc vyšší provize, jednorázovou peněžitou odměnu a také pro vás máme jednu tajnou cenu, kterou vyhlásíme na konci soutěže. Pokud tedy ještě váháte, zda se stát naším partnerem, může to být pro vás motivace navíc.


Pravidla soutěže

Soutěž začíná 1.7.2016 a končí 31.8.2016

Během doby trvání soutěže je monitorována aktivita všech našich affiliate partnerů v kampani Brilianty.cz a nejúspěšnější v dané kategorii obdrží vyšší provize až do konce roku 2016 nebo jednorázovou odměnu v hodnotě 2000,- Kč.

Vyhlášení výherce soutěže proběhne do 15.9.2016 (vzhledem k lhůtám na vrácení zboží) a výherce bude zveřejněn na této stránce.

Ve svém affiliate účtu nalezne každý partner sadu nových bannerů, zpětné odkazy i XML feed.


Soutěžní kategorie

1. Obchodník s největším obratem - Výherce získá 3% provize navíc do konce roku

Výhercem se stane ten, který v době trvání soutěže bude mít objednávky v nejvyšší hodnotě. Ke krásným provizím, které získáte ze zprostředkovaných obchodů, od nás dostanete jako bonus 3% na provizích navíc do konce roku 2016, tedy 18% provizi z uskutečněných konverzí. V případě více výherců se stejným obratem, vyhrává ten, který dosáhl daného obratu jako první.


2. Obchodník s největší jednorázovou objednávkou - Výherce získá 2000,- Kč

Výhercem se stane ten, který v době trvání soutěže bude mít jednorázovou objednávku v nejvyšší hodnotě. Ke krásným provizím, které získáte ze zprostředkovaných obchodů, od nás dostanete jako bonus 2000,- Kč. V případě více výherců se stejnou výší jednorázové objednávky, vyhrává ten, který jí získal jako první.


3. Obchodník s největším počtem konverzí - Výherce získá 2000,- Kč

Výhercem se stane ten, který v době trvání soutěže bude mít největší počet objednávek bez ohledu na výši obratu. Ke krásným provizím, které získáte ze zprostředkovaných obchodů, od nás dostanete jako bonus 2000,- Kč. V případě více výherců se stejným počtem konverzí, vyhrává ten, který dosáhl daného počtu jako první.


4. Tajná cena

Cena v poslední soutěžní kategorii je tajná, a jako překvapení jí odhalíme na konci soutěže. Můžeme jen prozradit, že vítězem se může stát každý, bez ohledu na výši obratu.


Je to jen na vás, jakou cenu získáte. Přejeme vám hodně štěstí!


Vyhodnocení prázdninové soutěže 2016

Celkem jsme vyhlásili 4 kategorie, ve kterých jste mohli zvítězit. Musím říci, že oproti vánoční soutěži byla ta prázdninová velmi vyrovnaná, nikdo nebyl přesvědčivý vítěz, který by vyhrál na plné čáře. Na druhou stranu si velmi vážíme aktivity většiny našich partnerů, snažili jste se opravdu skoro všichni a za to vám patří velký dík.

Výherci:

1. Obchodník s největším obratem - Výherce získává 3% provize navíc do konce roku - Jan Ruml

2. Obchodník s největší jednorázovou objednávkou - Výherce získává 2000,- Kč - Martin Papoušek

3. Obchodník s největším počtem konverzí - Výherce získává 2000,- Kč - Henrich Lauko

4. Tajná cena - Prodloužené cookies na 120 dní do konce roku pro toho, kdo přivedl nejvíce návštěvníků a nezískal žádnou konverzi - Roman Staroselskiy

Výhercům gratulujeme a dalším soutěžícím, kteří soutěžili děkujeme za jejich přístup a již brzy pro vás chystáme další soutěž.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody