Vánoční soutěž pro affiliate partnery 2016

Vánoční soutěž pro affiliate partnery 2016

Blíží se čas Vánoc, tedy období, které je pro nás všechny jedno z nejzajímavějších co se obratů, respektive konverzí týká.

Stejně jako o minulých Vánocích, ale třeba i o letních prázdninách, jsme pro vás připravili Vánoční soutěž. Nabízíme Vám tak opět možnost vydělat více nejen na provizích, ale také můžete získat navíc hodnotné ceny. Pokud tedy ještě váháte, zda se stát naším partnerem, může to být pro vás motivace navíc. 

V rámci našeho partnerského programu se nejedná o první soutěž. Na našich partnerech nám záleží a snažíme se pro vás dělat maximum.


Soutěžní kategorie:

1. Obchodník s největším počtem konverzí - výhercem se stane ten, který v době trvání soutěže bude mít největší počet konverzí bez ohledu na výši obratu.

2. Obchodník s největší jednorázovou objednávkou - výhercem se stane ten, který v době trvání soutěže bude mít jednorázovou objednávku v nejvyšší hodnotě.

3. Partner, který během trvání kampaně přivede nejvíce potencionálních zákazníků - výhercem se stane ten, který v době trvání soutěže přivede na naše stránky nejvíce potencionálních zákazníků bez ohledu na počet konverzí a výši obratu.

V případě více výherců se stejným počtem konverzí, návštěv nebo výši jednorázové konverze, vyhrává ten, který dosáhl daného počtu nebo výše jako první.


Ceny:

1. místo: Vyšší provize o 5%

2. místo: Vyšší provize o 3%

3. místo: Jednorázovou peněžitou odměnu 1 000 Kč

Vyšší provize platí na dalších 6 měsíců, tedy do 30.6.2017. Valentýn bude první období, ve kterém mohou být vyšší provize velmi zajímavé.


Pravidla soutěže:

Soutěž začíná 1.11.2016 a končí 31.12.2016

Během doby trvání soutěže je monitorována aktivita všech našich affiliate partnerů v kampani Brilianty.cz a ti nejúspěšnější obdrží ceny.

Vyhlášení výherců soutěže proběhne do 15.1.2017 a výherci budou zveřejněni na této stránce. Výherce ještě budeme informovat emailem. 

Nepoctivce upozorňujeme předem, že aktivitu prokliků budeme podrobně sledovat a uhlídáme případné různé nekalé praktiky.

Ve svém affiliate účtu nalezne každý partner sadu nových bannerů zaměřených na podporu Vánoční kampaně.


Více o našem partnerském programu na https://www.brilianty.cz/affiliate-program.html.


Vyhodnocení vánoční soutěže 2016:

Celkem jsme vyhlásili 3 kategorie, ve kterých jste mohli zvítězit. Opět nezbývá než vám všem poděkovat. Letošní vánoční soutěž byla rekordní, překonala všechny předchozí a nejen to. Rekordní byla i čísla obratů, konverzí i návštěvníků z vašich stránek. Věřím, že v roce 2017 tyto čísla překonáme a společně získáme ještě více.

Výherci:

1. Obchodník s největším počtem konverzí - Výherce získává navýšení provizí o 5% do 30.6.2017 – Henrich Lauko

2. Obchodník s největší jednorázovou objednávkou - Výherce získává navýšení provizí o 3% do 30.6.2017 - Ondřej Michal

3. Partner, který během trvání kampaně přivede nejvíce potencionálních zákazníků – Výherce získává jednorázovou peněžitou odměnu 1 000 Kč – Ing. Kamil Urban

Výhercům gratulujeme a dalším partnerům, kteří soutěžili, děkujeme. Výherce první ceny to měl těsné, v počtu konverzí byl u více partnerů rozdíl jen o jednu konverzi. Zato výherci na druhém a třetím místě vyhráli na plné čáře.


Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody