Reklamní formáty

Reklamní formáty

Pokud jste se rozhodli stát našimi partnery, můžete si vybrat ze tří základních variant propagace - textové odkazy, bannery nebo XML feed. Ty můžete umístit na vaše stránky, blogy a během chvilky vydělávat. Stačí se zaregistrovat do provizního systému a po schválení si můžete stáhnout bannery či odkaz, které se hodí na vaše stránky.

Bannery i zpětné odkazy se generují automaticky s vaším affiliate ID, díky kterému poznáme, že zákazník přišel právě z vašich stránek. U XML feedu je nutné doplnit vaše affiliate ID manuálně nebo například pomocí Mergada.

Reklamní formáty pravidelně aktualizujeme a upravujeme, dle sezónnosti. Možnost u vybraných partnerů úpravy vzhledu reklamy dle jejich stránek.

Všechny bannery a textové odkazy, které nabízíme, naleznete po registraci. XML feed poskytujeme na vyžádání. V případě zájmu o zaslání ukázek, XML feedu či dotazů nás neváhejte kontaktovat na affiliate@brilianty.cz.

Bez předchozí dohody nelze upravovat naše reklamní formáty. Přečtěte si také náš návod jak správně propagovat affiliate, který jsme pro vás připravili.


Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody