Vánoční pohoda

Nebeské Vánoce s Danfil Diamonds

Vybírání dárků pro vaše blízké by mělo být příjemnou součástí vánočních příprav. My se pokusíme vám nakupování dárků pod stromeček co nejvíce zpříjemnit.

Vyhněte se přeplněným obchodním domům, jejich parkovištím a davům vystresovaných lidí. Nenechávejte nakupování dárků na posledních chvíli. Nakupte již nyní se slevou 10%.

Proč nakoupit vánoční dárky u nás?

  1. Reklamace až po Vánocích Nakupte bez obav své dárky s dostatečným předstihem. Případné reklamace či výměnu šperku za jiný s vámi rádi vyřešíme v klidu až po svátcích. Včetně případného vrácení peněz.
  2. Vánoční dárkové balení Netrapte se balením vánočních dárků. Nakoupíte-li u nás za více než​ 8 000 Kč​, luxusní vánoční balení máte zcela ​zdarma​. Pokud nakoupíte za méně než ​8 000 Kč​, k vaší objednávce přičteme ​250 Kč​.
  3. Nakupte již nyní se slevou 10% Nakupte již nyní a získejte 10% slevu na celý nákup, stačí vyplnit jednoduchý formulář na této stránce.
  4. Nákup přímo u výrobce Jsme český výrobce, který je na trhu přes 25 let. Na jakýkoliv šperk, který u nás zakoupíte, nabízíme nadstandardní servis. Rádi vaše šperky zkontrolujeme, vyleštíme, opravíme nebo upravíme velikost prstenu.
  5. Diamantové šperky pouze s certifikátem Pokud si u nás objednáte šperk s diamantem, automaticky vám k němu pošleme také certifikát pravosti, který obsahuje veškeré informace o jeho původu a kvalitě, včetně drahého kamene.
  6. Dárek při nákupu nad 5000 Kč Při nákupu nad 5000 Kč od nás obdržíte dárek v podobě stříbrného andílka dle vlastního výběru. Vybraného andělíčka si zvolíte v prvním kroku nákupního košíku.

Nová kolekce

Kolekce zlatých přívěsků s diamanty je inspirována biblickým příběhem Vánoc, jeho symbolikou komety, měsíce a hvězd.

Prohlédněte si všechny vánoční novinky

Sháníte spíše klasický šperk k Vánocům?

Ať je váš vkus nebo rozpočet jakýkoliv, u nás si vyberete. Naše šperky vyrábíme s láskou a úctou k tradicím ruční výroby.

Prsteny

Prohlédnout všechny prsteny

Zásnubní prsteny

Prohlédnout všechny zásnubní prsteny

Náušnice

Prohlédnout všechny náušnice

Přívěsky

Prohlédnout všechny přívěsky

Dětské šperky

Prohlédnout všechny šperky pro děti

S výběrem toho správného šperku, velikostí apod. vám rádi pomůžeme, stačí nám zavolat na bezplatnou linku 800 677 776 nebo nás kontaktovat pomocí e-mailu info@brilianty.cz či online chatu v pravém dolním rohu našich stránek.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody