Nová kolekce šperků s barevnými drahokamy

Nová kolekce šperků s barevnými drahokamy

Každý šperk má svou duši, svůj příběh, který může vyprávět. Nová kolekce šperků s barevnými drahokamy vyzdvihne krásu a jedinečnost každé ženy. Kombinace precizních ručně zpracovaných detailů, 14 karátového růžového, žlutého a bílého zlata doplněného přírodními kameny v pastelových odstínech připomene každé ženě její vnitřní sílu, odvahu a sebevědomí. Hlavní roli hrají originální kombinace topazů, olivínů, rodolitů, citrínů, diamantů, rubínů, a safírů vybroušených do tvaru oválu, slzy, kapky, princessu, markýzy nebo briliantu.

Darujte zářící klenot z nové kolekce přímo sobě nebo svým milovaným a exkluzivita každého kousku za vás vyjádří, jak výjimeční pro vás obdarovaní jsou.

Proč vybrat barevné drahokamy?

Každá žena se chce cítit výjimečná a s originálním prstenem, náušnicemi nebo přívěskem z naší nové kolekce šperků s barevnými drahokamy, ten pocit určitě zažije. Pokud při výběru šperků čelíte vždy nerozhodnosti, jaký kámen si vybrat a nic se vám nezdá dostatečně originální, i tento problém považujte za vyřešený. Navíc každý z kamenů má svůj význam, stane se z něj váš osobní amulet, který pomůže k naplnění vašich přání a snů. Topaz přináší lásku a hojnost, olivín pomáhá zlepšovat mezilidské vztahy a manželství, rodolit podporuje tvořivost a sebevědomí, citrín dodá životní energii, rubín prohloubí vášeň a safír upevní moudrost a upřímnost.

Proč nakoupit u nás?

 • Kvalita

  Nakupujete přímo u výrobce. Každý šperk projde rukama několika zkušených zlatníků, kteří jej pečlivě opracují, zafasují drahokamy a vyleští každý kousek kovu.

 • Záruka a servis

  Bezplatně se při objednání zaregistrujte u nás na webu a výměnou získáte prodlouženou záruku 36 měsíců. Jednou za čas vám pošleme upozornění na neodolatelnou slevovou akci nebo novinku ušitou přímo vám na míru.

 • Certifikát

  Ke každému šperku samozřejmě dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všechny detailní vlastnosti drahokamu jako je čistota, brus nebo barva.

 • Dárkové balení

  Každý šperk je uložen v elegantní krabičce, která zároveň poslouží jako vhodné uskladnění, když ho sundáte. Pokud si chcete dát obzvlášť záležet, přidejte v košíku i luxusní dárkové balení, víc neřešte a předejte klenot tak, jak si budoucí nositelka zaslouží.

Naše platební metody

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal