Diamantové šperky

V kolekcích briliantových šperků naleznete originální prsteny, krásné zásnubní prsteny, náušnice, přívěsky různých tvarů a roztomilé dětské náušnice.

Nenalezeny žádné šperky.

K zadaným filtrům jsme bohužel nenašli žádné šperky. Zkuste změnit parametry filtru nebo ho zrušte.

Zrušit filtr

Diamantové šperky

Kolekce Danfil Diamonds nabízí originální a vytříbený styl briliantových šperků přímo od výrobce. Na návrzích šperků s diamanty pracují přední čeští šperkaři a designéři. Věříme, že si z našich zlatých šperků s diamanty vyberete.

 • Značkové šperky

  Specializujeme se na briliantové šperky. Vybírat můžete z rozmanitých kolekcí Danfil Diamonds, Light Collection, Filip Horák Fashion, Colored Gemstones a dalších. Ozdobí vás naše briliantové prsteny, zásnubní prsteny, náušnice, dětské náušnice nebo přívěsek s diamantem.'}
 • Výroba šperků

  Jsme český výrobce a pracujeme pouze s nejkvalitnějšími materiály. Nejen že jsme registrováni u Puncovního úřadu České republiky, ale ke všem briliantovým šperkům dáváme certifikát pravosti s informacemi o šperku a diamantu v něm zasazeném.
 • Designové šperky

  Jednotlivé šperky a celé kolekce vznikají pod rukama zkušených designérů a šperkař, kteří tvoří tvář značky Danfil Diamonds a jednotlivých kolekcí. Vytříbený styl našich šperků s diamanty splní očekávání a představy i těch nejnáročnějších zákazníků.
 • Stavíme na tradici

  Na českém trhu jsme již více než 25 let. Zakladatel společnosti Filip Horák je nositelem jména známého rodu zlatníků a šperkařů ze severu Čech. Firma Danfil Jewellery s.r.o. byla založena v roce 2005 a je pokračováním rodinné firmy Diamant Liberec, jejíž historie se sahá až do roku 1992.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody