Zlaté dámské náramky

Náramky Danfil představují originální spojení přírodních materiálů a ruční práce. Zaměřili jsme se na kombinaci prvků z bílého, žlutého či růžového zlata, diamantů, šňůrek nejvyšší kvality a precizního prodlužovacího zapínání, které nedopustí spadnutí. Co je na náramcích nejlepší? Nemusíte řešit velikost jako u prstenů, hodí se pro mladou slečnu i pro elegantní ženu a mají symbolický význam.

Zlaté náramky

Stejně jako všechny šperky, tak i náramky mají velmi dlouhou tradici. My jsme se zaměřili na kombinaci prvků z bílého, žlutého či růžového zlata, diamantů a šňůrek nejvyšší kvality. K našim náramkům s brilianty dostanete automaticky certifikát pravosti. Za nejvyšší kvalitu ručíme. Udělejte radost sobě, kamarádce, dceři, vnučce či partnerce a vyberte unikátní šperk. Všechny náramky vznikají v sídle naší firmy v Liberci pod rukama našich zručných zlatníků.

 • Diamantové náramky se šňůrkou

  Náramky Danfil představují originální spojení přírodních materiálů a ruční práce. Kombinací zlatých prvků ze 14 karátového zlata 585/1000 ve tvaru válečku, kuličky, srdce, křížku, kotvy, andělského křídla, nekonečna a dalších s diamanty vytváří decentní šperk, který ale nikdo nepřehlédne. Ozdobte své zápěstí nebo zápěstí svých milovaných elegantním náramky s diamanty z kolekce Danfil Diamonds.
 • Náramek se zlatým srdíčkem

  Největším hitem je šňůrkový náramek se zlatým srdíčkem. Ne bezdůvodně se říká, že v jednoduchosti je krása, proto nejvíc také bodují i naše přívěsky se srdíčky. Doplňte tedy jeden bestseller druhým a vytvořte si elegantní set srdíčkových šperků. Volit můžete mezi žlutým, bílým a růžovým zlatem. Navíc srdce symbolizuje lásku, dobrou intuici a odvahu. Tak nejlépe vyjádříte lásku těm, kteří jsou vašemu srdci nejblíž.
 • Náramek se zlatým křížkem

  Křížky stejně jako srdce patří mezi všeobecně nejoblíbenější symboly. Vedle náramků jsou velmi oblíbené i jako přívěsky. Křížek, ať už v jakémkoliv tvaru, je často spojován s křesťanstvím. Ale jeho symbolika má starší význam. Má představovat setkáním dvou směrů, vertikály a horizontály, odjakživa spojovaných s dimenzí ducha a těla a s mužským a ženským principem.

Naše platební metody

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal