Stále stíháme odeslat šperky do Vánoc

Stále stíháme odeslat šperky do Vánoc

Protože jsme přímí výrobci všech našich šperků, bohužel už nestihneme do Vánoc vyrobit všechno. Ale nebojte se, stále můžete objednávat šperky, které máme skladem.

Poslední objednávky přijímáme až do středy 20. prosince

Od 21. prosince bychom je pro Vás již nestihli poslat, můžete se ale zastavit  přímo u nás v Liberci a šperk si vybrat a vyzvednout osobně. Domluvte si s námi schůzku a zastavte se nejdéle do pátku 22. prosince.

Kolik času zbývá do posledních objednávek?

 

.

Vybírejte ze skladových šperků

 

Výhody nákupu s Danfil Jewellery

 • 1

  Reklamace až po Vánocích

  Nakupte bez obav své dárky s dostatečným předstihem. Případné reklamace či výměnu šperku za jiný s vámi rádi vyřešíme v klidu až po svátcích.

 • 2

  Doživotní záruka a servis

  Na jakýkoliv šperk, který u nás zakoupíte, se vztahuje doživotní záruka a servis. Rádi vaše šperky zkontrolujeme, vyleštíme, či opravíme. Nebojte se nás také požádat o změnu velikosti prstenu.

 • 3

  Jsme přímý výrobce s tradicí

  Nakupujte v obchodě, kterému můžete věřit. Jsme český výrobce, který je na trhu přes 25 let, a na své zákazníky si uděláme čas, ať už potřebují pomoc s čímkoliv.

 • 4

  Diamantové šperky pouze s certifikátem

  Pokud si u nás objednáte šperk s diamantem, automaticky vám k němu pošleme také certifikát, který obsahuje veškeré informace o jeho kvalitě a původu.

 • 5

  Vánoční dárkové balení

Netrapte se letos s balením vánočních dárků. Stačí, když během objednávky zaškrtnete políčko „vánoční balení“ a my vám šperk připravíme do krásného vánočního balení.

Kolik vás to bude stát?

 • Nakoupíte-li u nás za více než 7 000 Kč, vánoční balení pro vás bude zcela zdarma.
 • Pokud nakoupíte za méně než 7 000 Kč, k vaší objednávce přičteme 249 Kč.


Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody