Tradiční vánoce

S Vánoci se pojí nejrůznější tradice, k nimž se řadí vánoční stromek, jesličky, vánoční dárky, které nosí Ježíšek, či vánoční cukroví.

K českým Vánocům patří tradiční české dárky

O Vánocích se více než kdy jindy vracíme k tradicím – prohlížíme si obrázky Josefa Lady, díváme se na staré české pohádky a zároveň chceme našim blízkým dát najevo, že je máme rádi. Proto není divu, že právě o Vánocích často vybíráme dárky, které jsou hodnotné, nadčasové a přitom vyrobené s tradičním českým řemeslným fortelem. To všechno splňují zlaté šperky s brilianty vyrobené firmou Danfil Jewellery.

tradiční české vánoce

O Vánocích se rádi vracíme k moudrosti a zvykům našich předků. Fascinují nás Ladovy obrázky, z kterých dýchá atmosféra bezpečné a vlídné české krajiny, a síla rituálů opakovaných rok co rok. Toužíme si být blíž a chceme našim drahým dát najevo, že jsou pro nás důležití. Snažíme se nalézt dárky, které to všechno vyjádří. Vánoce jsou výbornou příležitostí investovat do dárku, který je opravdu kvalitní, vydrží dlouho a časem získává na hodnotě. Takovým dárkem může být zlatý šperk s briliantem, vyrobený tradiční českou firmou. 

I Danfil přichystal pro své zákazníky vánoční překvapení: třpytivou zimní krásu vtělenou do zlatého přívěsku ve tvaru sněhových vloček.

vánoční dárky

Ať už si vyberete či si budete k Vánocům přát náušniceprsten, přívěsek nebo celý set z bílého nebo žlutého zlata, každý z těchto šperků se díky své kvalitě a trvalé hodnotě může stát klenotem, který se bude ve Vaší rodině předávat z generace na generaci.Naše šperky jsou kompletně vyráběné v České republice – od designu přes broušení briliantů až k výrobě celého kusu. Sídlíme v Liberci a navazujeme na dlouhou šperkařskou tradici tohoto kraje

Pro malé holčičky a slečny můžete vybírat z nabídky oblíbených náušnic naší značky Cutie Jewellery. Zejména prarodiče vítají, když mohou vnučce dát první šperk, který ji provází dětskými léty a zároveň jí bude dědečka a babičku navždy připomínat.

Vánoce jsou jedinečnou příležitostí k darování zásnubního prstenu. Čas adventního očekávání, naděje spjaté s vyhlídkou nového roku, atmosféra větší blízkosti mezi lidmi, to vše podpoří váhu a půvab předání zásnubního prstýnku Vaší vyvolené právě o Vánocích.

Přívěsky

Zlatý přívěsek DF 2111, bílé zlato, s briliantem
Váha: 0.46 g Počet karátů: 0,25 ct
19 980 Kč
Zlatý přívěsek DF 2350, žluté zlato, s briliantem
Váha: 0.90 g Počet karátů: 0,084 ct
7 150 Kč
Zlatý přívěsek DF 1975, žluté zlato, s briliantem
Váha: 1.95 g Počet karátů: 0,448 ct
24 940 Kč
Zlatý přívěsek DF 2143, žluté zlato, s briliantem
Váha: 1.45 g Počet karátů: 0,07 ct
6 980 Kč

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu