Nezdobte letos pouze stromeček, i starším ženám sluší zářivé ozdoby

Nezdobte letos pouze stromeček, i starším ženám sluší zářivé ozdoby

Už jste přemýšleli, jak na letošní Vánoce potěšit maminku nebo babičku? Nejsou nejkrásnější svátky v roce ideálním časem, kdy jí poděkovat za všechnu lásku a péči, kterou vám celý život dávala? Vždy vás přeci podporovala, stála na vaší straně a pomáhala vám. Dejte jí najevo, jak moc si toho vážíte. Jestli nevíte jak, nechte se od nás inspirovat.

Maminky ocení kvalitu a tradici

Na úvod je třeba zdůraznit, že potěšit dámu v letech není jednoduché. Roky zkušeností jim daly smysl pro krásu a vytříbený vkus. Už velmi dobře vědí, co se jim líbí a jen opatrně experimentují. Umí ale ocenit opravdovou kvalitu a poctivou práci, protože vědí, že v dnešní době je stále vzácnější.

A právě z těchto důvodů je darování vhodného šperku pod stromeček ideální volbou. Klenoty totiž spojují všechny vlastnosti, kterých si vaše maminka cení. Je ale důležité vybrat takový tvar a materiál, který se k dámám bude hodit. Proto jsme právě pro ně vytvořili speciální vánoční sady, které je zaručeně nadchnou.

Elegance a styl ve dvou provedeních 

Jedná se o přívěsek, náušnice a prsten. Šperky jsou zlaté, ručně vyráběné, osázené brilianty. Při jejich návrhu jsme kladli důraz na exkluzivní design, který v moderní formě vychází z minulosti, a proto vhodně doplní šperkovnici každé starší dámy. Vybrat si můžete z těchto variant.

U první jsme se nechali inspirovat tradičním vzhledem šperků z dřívějších dob, a tak je sada vyrobena ze tří druhů zlata - bílého, žlutého a růžového. Tato variace se před lety v klenotnictví hojně používala, proto je to skvělá volba pro dámy, které vlastní starší šperky a s touto sadou je můžou kombinovat.

Další sada je vyrobena ze žlutého a bílého zlata. Je to ideální kombinace pro dámy, které mají ve šperkovnici převážně prsteny nebo přívěsky ze žlutého zlata. Zlato žluté barvy je také symbolem vážnosti a zkušenosti, proto nejvíce sluší spíše dámám ve starším věku.

Pořiďte dárek, který řekne mnohé

Vyberte tu pravou pro vaši maminku nebo babičku a obdarujte jí k Vánocům dárkem, který jí oslní. Poděkujete jí tím za lásku, kterou vám celý život dávala i za vše, co pro vás udělala. Věřte nám, že dech beroucí krásu, poctivou ruční výrobu a stálost investice v podobě zlatých šperků s diamanty velmi dobře ocení. Jsou to totiž hodnoty, kterých si za svůj život naučily vážit. 

Prsteny

Náušnice

Přívěsky