Jak požádat o ruku

Poradíme vám, jak požádat vaši milou o ruku tak, aby to pro ni byl ten nejhezčí zážítek.

Jak požádat o ruku

Správné místo je polovinou úspěchu

Ženy jsou oproti nám, mužům, daleko více vnímavější. Všímají si okolního prostředí, vůní, zvuků a barev. Proto dbejte, aby žádost o ruku přišla na tom pravém místě. Vyberte jej podle toho, co má Vaše nastávající ráda.Chtěla vždy vidět Řím? Tak co jí vzít na prodloužený víkend do tohoto starobylého města a požádat jí o

zásnubní prsten ze žlutého zlata s diamantem

ruku před nočním Koloseem? Prodloužené víkendy ve známých metropolích nebývají drahé a zaručujeme Vám, že díky nim se stane žádost o ruku nezapomenutelnou. Nemusíte ale jezdit za hranice. I u nás je jistě plno míst, které vaše milovaná zbožňuje. Zamyslete se, která to jsou a jděte do akce! Oblíbené místo v přírodě zafunguje neméně dobře. Můžete využít i vaší oblíbenou restauraci, tam však nezapomeňte navodit tu správnou romantickou atmosféru. Evergreenem v žádostech o ruku je také místo vašeho prvního setkání. Zkrátka buďte tvořiví, fantazii se meze nekladou.

Moment překvapení

Buďte trochu tajemní. Nedávejte na sobě nic znát až do té doby, než žádost přednesete. Každá žena miluje překvapení a tohle je to nejdůležitější, jaké jí můžete dát.

Pokleknout nebo ne?

žádost o ruku

Možná si řeknete, že pokleknutí je už staromódní a možná máte pravdu. Jenže v dnešní době už pánové moc romantických gest nenadělají, k velkému smutku žen. Až přijde ten okamžik, staňte se tím největším romantikem pod sluncem! Poklekněte na jedno koleno a dlouze se jí zadívejte do očí. Garantujeme Vám, že v tu chvíli vaší milované stoupne tlak a podlomí se kolena. Až uvidí vaší ruku, jak sahá do kapsy pro vytouženou krabičku, nemůže říct ne.

Řekněte jí, co k ní cítíte

Až se jí budete dívat do očí, dejte průchod svým citům. Pouhá otázka "Vezmeš si mě?" není to pravé. Řekněte jí, jak moc jí milujete a co pro Vás znamená. Je to velmi důležité, protože ona to bude chtít slyšet! Až se vyznáte ze všech citů, teprve poté položte tu nejdůležitější otázku ve svém životě.

Prostě to udělejte!

Zbytečně se nestresujte a nebojte. Když víte, že jí milujete a chcete s ní strávit zbytek života, odhoďte obavy za hlavu a jděte do toho! Vybírat můžete zásnubní prsteny z naší nabídky.

7 klíčových tipů
o zásnubách a zásnubních prstenech zdarma
Každý den jedna klíčová informace na váš email, naprosto zdarma. Týden hodnotných informací, které jsou důležité pro požádání o ruku a výběr zásnubního prstenu tak, aby nakonec zaznělo ano.

Jak zpracováváme osobní údaje

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu