Přívěsky

Je slušné dívat se druhým lidem při hovoru do očí. Ovšem mluvíte-li se ženou, která má na krku přívěsek s diamantem, je velmi těžké pravidlo etikety neporušit. Zlatý přívěsek je možná malá věc, ale rozhodně ne žádná maličkost.

Přívěsky s diamantem

Klasické, asymetrické, srdce, křížek, vločka…s jedním malým nebo větším diamantem? Nebo snad s několika diamanty? Není společenské příležitosti stejně jako není dekoltu, které by přívěsky Danfil Diamonds nedokázaly ozdobit. Navíc lze naše přívěsky sladit i s briliantovými náušnicemi. Záleží jen na vašem vkusu!

 • Zlatý přívěsek

  Zlaté přívěsky Danfil Diamonds představují velmi oblíbený sortiment a nejdostupnější luxusní šperky v naší nabídce. Vybírat můžete nejen různé tvary jako je srdce, křížek, vločka nebo klasiku s diamanty, ale také drahé kameny jako je safír, smaragd, rubín nebo ametyst!
 • Přívěsek srdce

  Nejoblíbenější přívěsky jsou bezpochyby ty ve tvaru srdce, a je jedno jestli jsou vyrobeny z bílého nebo žlutého zlata. Srdce symbolizuje lásku, něhu a věrnost. Pokud chcete své milované vyznat lásku, nebo jí jen slovy neumíte říci, že jste rádi, že jím máte, udělejte to přívěskem ve tvaru srdce s diamantem, který řekne více než tisíc slov.
 • Přívěsky na řetízek

  Přívěsky často vyjadřuji postoj osoby, která ho nosí, nebo mluví za ty, kteří ho darují. Kolekce Danfil Diamonds nabízí elegantní klasické, ale i asymetrické přívěsky na řetízek s diamanty. K přívěsku lze dokoupit i decentní řetízek z bílého nebo žlutého zlata.
 • Přívěsek s diamantem

  Ozdobte svůj dekolt luxusními přívěsky z bílého nebo žlutého zlata s diamanty. Diamant je spojován s luxusem, bohatstvím a hlavně krásou, proto nemůže chybět ve vaší šperkovnici. Ke každému přívěsku s diamantem dostanete certifikát pravosti.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody