Čas se krátí ☝️Nakupte dárek, který udělá skutečnou radost ⛄Do Vánoc zbývá už jen Prohlédnout

Výroba

Výroba

Firma Danfil sídlí v Liberci, v nově zrekonstruovaném domě v Lomové ulici – a tady probíhá i výroba našich šperků. Zakládáme si na špičkovém vybavení, které nám umožňuje vyrábět šperky v nejvyšší kvalitě nejen pro český trh. Díky našim přesným a kvalitním strojům můžeme výrobu rychle adaptovat podle požadavků zákazníků, nových trendů nebo změn na trhu.

výroba šperků na míru

Profesionální strojní i softwarové vybavení používáme i v oblasti designu. Základem jsou speciální šperkařské programy, pomocí kterých designéři mění své představy v realitu. V počítači si designér vytvoří 3D model šperku, který pak dotváří do finální podoby. Používá k tomu 3D tiskárnu, která mu model vytiskne ze speciální hmoty s přesností na 10 mikrometrů.

Jako jedna z mála firem se soustředíme také na vývoj a zdokonalování strojů. Vyvinuli jsme zcela unikátní stroj na výrobu dětských náušnic. Ten je schopen vyrábět brizuru (dětské zapínání náušnice), na kterou šperkař pouze přiletuje ozdobnou část náušnice. Přitom na celém světě se dodnes toto zapínání vyrábí ručně. Tento stroj vyrobí 1 ks brizury za 4 sekundy.

Fotografie z výroby


Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody