Povánoční výprodej - Sleva 25 % na šperky skladem

Možnost výměny a vrácení až do 31.1.2021

Proč nakoupit u nás?

 • Možnost vrácení nebo výměny až po Vánocích

  Nakupte bez obav své dárky s dostatečným předstihem. Případné vrácení či výměnu šperků prodlužujeme do 31.1.2021. Vztahuje se i na vrácení peněz.

 • Doprava zdarma

  U nás dopravu neplatíte. Pokud si zvolíte dopravu přes DPD výdejní místa nebo DPD kurýra, tak poštovné zaplatíme za vás.

 • Nakupujete přímo u výrobce s tradicí 25 let

  Jsme český výrobce, který je na trhu přes 25 let. Na jakýkoliv šperk, který u nás zakoupíte, nabízíme nadstandardní servis. Rádi vaše šperky zkontrolujeme, vyleštíme, opravíme nebo upravíme velikost prstenu.

Proč koupit šperk?

Zlato a drahé kameny mají trvalou hodnotu. V dnešní nejisté době jsou určitě lepší volbou než jiné nepraktické dárky v podobě drahých mobilních telefonů, nepotřebných zbytečností a jiného spotřebního zboží.

Jak nejlépe vyjádřit to, co slovy nejde? No přece darováním šperku. Nejen přítelkyni, partnerce, manželce, ale třeba i své dceři nebo vnučce. Darováním šperku zhmotníte vzpomínku na blízkého člověka. Darujete věc, která má trvalou hodnotu. Můžete to být zrovna vy, na koho budou další potomci vzpomínat při předávání kvalitního šperku z generace na generaci.

Nejčastější otázky

Vyzvedněte si šperk v showroomu

Vaši objednávku z e-shopu si můžete i nyní vyzvednout osobně v našem showroomu v Liberci až do 23. prosince. Pokud byste se potřebovali ohledně výběru poradit, zavolejte nám na +420 485 110 116, napište e-mail na info@brilianty.cz nebo si domluvíme video hovor přes WhatsApp.

Zobrazit showroom

Nová kolekce - Víra, láska, naděje

Zbrusu nová kolekce je ztělesněním emocí a současného dění kolem nás. Kotva symbolizuje naději, že vše spěje k lepším zítřkům. Víc než kdy jindy se navracíme k víře, kterou představuje křížek, který není jen symbolem křesťanství. A co je důležitějšího než naši blízcí? Rodinu a přátele, na které se můžeme kdykoliv obrátit, jsme promítli do symbolu srdce.

Zobrazit další oblíbené

Naše platební metody

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal