Přeskočit navigaci

Zásnubní prsteny z bílého zlata

O mužích se říká, že rozlišovat jednotlivé odstíny není jejich silnou stránkou. U výběru zásnubního prstenu pro vaši lásku to ale budete mít jednodušší. Na lososovou či meruňkovu můžete rovnou zapomenout. Stačí se rozhodnout, jestli prsteníček partnerky ozdobí zásnubní prsten z bílého zlata, žlutého či růžového. Prstýnek z bílého zlata je všestranný a perfektně sedí každému tónu pleti i stylu oblékání. Jeho čistý a jednoduchý třpyt je skvělým základem pro perfektní zásnubní prstýnek, který bude oblíbeným šperkem u většiny žen. V kombinaci s diamantem či briliantem je navíc naprosto neodolatelný.

Bílá je barvou nevěst. Poklekněte se zásnubním prstenem z bílého zlata!

Zásnubní prsteny z bílého zlata jsou stále populárnější. Svou oblibu získávají hlavně díky stylovému a univerzálnímu vzhledu, ale také výdrži. Bílé zlato je tvrdé a i po mnoha letech manželství bude zásnubní prstýnek z bílého zlata vypadat pořád jako v den zasnoubení. Bílé zlato se navíc perfektně hodí k diamantům či briliantům a tvoří tak skvělou dvojici na poli zásnubních šperků. Stejně jako vy dva jste skvělou dvojicí pro život.

Zásnubní prsteny z bílého zlata.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat