Zásnubní prsten s perlou

Jedinečné zásnubní prsteny s přírodními říčními perlami z bílého, žlutého nebo růžového zlata doplněné o třpytivé brilianty jsou vhodné pro ty, co chtějí něco netradičního. Darované perly navíc přinášejí štěstí.

Zásnubní prsten s briliantem

Zásnubní prsteny v naší nabídce jsou jednoduché či decentně zdobené kroužky z bílého nebo žlutého zlata, v nichž je zasazen jeden krásný solitér – briliant, případně více menších briliantů obklopujících dominantní drahý kámen či kameny. Zásnubní prsteny v podobě jednoduchého symetrického kroužku z bílého zlata s jedním briliantem patří mezi nejoblíbenější.

 • Zásnubní prsteny z bílého zlata

  Zásnubní prsteny z bílého zlata v naší nabídce jsou jednoduché či decentně zdobené kroužky, v nichž je zasazen jeden krásný solitér – briliant, případně více menších briliantů obklopujících dominantní drahý kámen či kameny. Zásnubní prsteny z bílého zlata jsou doslova hitem a jedním z nejoblíbenějších šperků v našem sortimentu.
 • Zásnubní prsten s briliantem

  Zásnubní prsteny v podobě jednoduchého symetrického kroužku z bílého zlata s jedním briliantem patří mezi nejoblíbenější. Prsteny zvané „twist“, kdy je v místě kamene kroužek „rozpojený“ potěší ženu, která upřednostňuje šperky méně tradiční.
 • Zásnubní prsten a jeho cena

  Uvádí se, že cena zásnubního prstenu by měla odpovídat dvou až trojnásobku měsíčního platu. Nebojte, jedná se spíše o mýtus, nejdůležitější je rozhodnutí, zda chcete svou drahou polovičku požádat o ruku. U nás si pak můžete vybrat zlatý zásnubní prsten s briliantem již od 3 900 Kč včetně poštovného a dárkového balení.
 • Velikost zásnubního prstenu

  Velikost zásnubního prstenu se udává v milimetrech – číslo představuje vnitřní obvod prstenu. Zásnubní prstýnek se obvykle nosí na prsteníčku. Jestliže má být zásnubní prsten překvapením, čeká vás možná detektivní práce. Ideální je půjčit si od přítelkyně jiný prstýnek a změřit ho. Doporučujeme si přečíst náš článek, jak správně vybrat zásnubní prsten!

Naše platební metody

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal