Snubní prsteny Danfil

Danfil snubní prsteny

Nejkrásnější snubní prsteny se rodí pod rukama kreativních designerů a zkušených zlatníků. DANFIL JEWELLERY dokázal skloubit inovativní technologie, kvalitní materiály a uměleckou ruční práci tak, aby vznikly prsteny, které budou nejen dokonalým skvostem svatebního dne, ale především věčným symbolem vaší lásky. Radost na celý život...

snubní prsteny danfil jewellery

Poznejte naše kolekce, které každého uspokojí. Hledáte-li originalitu a eleganci, prohlédněte si kolekci Casting. Pokud upřednostňujete klasiku, nechte se oslnit jednoduchými kroužky z kolekce Basic.

Kolekce snubní prsteny CASTING

Prsteny z této kolekce jsou opravdu jedinečné. Pomocí speciální technologie lití vytvoříme luxusní šperk s precizním provedením. Různé styly fasování diamantů dodají prstenům na kráse a originalitě. Dámský i pánský prsten jsou navrženy tak, aby k sobě dokonale ladily. V kolekci CASTING naleznete snubní prsteny v cenové relaci od 14 000 do 30 000 Kč. 

Snubní prsteny Danfil 3044


Snubní psteny Danfil 3019


Snubní prsteny Danfil 3023


Snubní prsteny Danfil 3021


Snubní prsteny Danfil 3074


Snubní prsteny Danfil 3048


Snubní prsteny Danfil 3084


Snubní prsteny Danfil 3042

Prohlédněte si snubní prsteny z kolekce Casting

Kolekce snubní prsteny BASIC

Jednoduché, smyslné, moderní a cenově příznivé jsou snubní prsteny z kolekce BASIC. Vybírat můžete z různých profilů, šířek a povrchových úprav. Zvolte si ty dokonale padnoucí a od svatby je nebudete chtít sundat. Jejich ceny začínají na 3000 Kč.  

Snubní prsteny Danfil 3A60


Snubní prsteny Danfiů 4I17


Snubní prsteny DAnfil 5A50


Snubní prsteny Danfil 4K37


Snubní prsteny Danfil 4C35


Snubní prsteny Danfil 8B30


Snubní prsteny Danfil 6B32


Snubní prsteny Danfil 9B80

Prohlédněte si snubní prsteny z kolekce Basic

Individuální přístup - snubní prsteny na zakázku

Nechat si zhotovit snubní prsten na míru nebere DANFIL JEWELLERY jako nový trend, nýbrž jako samozřejmost. Při řešení vašeho vlastního designu pro vás máme vypracovaný postup, s nímž to bude trefa do zlatého. Zjistěte více a nechte si vytvořit nezávaznou cenovou kalkulaci.

Mám zájem o snubní prsteny na zakázku

Další důvody proč mít snubní prsteny od nás

 • Snubní prsteny dodáváme v luxusních krabičkách, a pokud si objednáte snubní prsten osázený brilianty, bude součástí balení i certifikát pravosti. 

 • V ceně je vždy zahrnuta nejen rytina textu a doživotní záruka, ale i servisní služby, jako jsou například změna velikosti nebo leštění.

 • Dodací doba je maximálně 21 dnů, a proto se nemusíte bát objednat si své snubní prsteny kdykoli během plánování svatby.

dárková krabička na snubní prsteny Danfil

Naše certifikáty a platební metody

 • heureka.cz
 • puncovniurad.cz
 • payu.cz
 • VISA
 • Master Card
 • hrdantwerp.com
 • igiworldwide.com
 • gia.edu