Individuální přístup

Naprostým trendem dnešní doby je nechat si zhotovit snubní prsteny na míru. Danfil Jewellery nabízí i tuto službu. Při vymýšlení vlastního designu prstenů doporučujeme se držet tohoto postupu. 

1. Volba materiálu

Důležitým krokem při výběru snubních prstenů je zvolit vhodný materiál. My vám nabízíme kvalitní, puncem ověřené 14 karátové zlato v barvě žluté, bílé či růžové. Na výběr máte také levnější variantu, což je stříbro. Při výběru byste se měli držet vlastním vkusem a přihlédnout také k možným alergickým reakcím. Přečtěte si více o alergiích.

snubní prsteny a materiály

2. Profily prstenů

Jednotlivé profily jsou navrženy tak, aby byly prsteny pohodlné a navíc velice efektivní. Vybírat můžete mezi profily jako je tradiční půlkulatý, moderní plochý, ale také designové profily trojvlnný, konkávní a lichoběžný. Můžete si také nechat váš prsten upravit do komfortního stylu, a tím si jeho nošení ještě více zpříjemníte. 

profily prstenů

3. Šířky prstenů

Někomu můžou více vyhovovat prsteny úzké a někomu naopak široké.Šířka snubních prstenu záleží především na velikosti vašich rukou. Užší snubní prsteny se hodí pro štíhlé prsty. Naopak širší prsteny doplňují lépe prstyspíše silnější. Podstatné samozřejmě je, aby se vám snubní prsten líbil a byl vám pohodlný.

šířky prstenů

4. Povrchy

Tradiční a nejznámější snubní prsteny mají lesklý povrch. Pokud si však přejete dát těm vašim neobvyklou tvář, vyberte si jeden z námi nabízených povrchů. Můžete je dokonce kombinovat a vytvořit z nich naprostý originál. Nyní nabízíme také povrchy smaltované, které dodají vašim prstenům barevné kouzlo. 

povrch prstenů

5. Diamanty

Jestliže toužíte po třpytu drahých kamenů, můžete si nechat vaše prsteny osadit krásnými diamanty. Dle zvolené šířky máte možnost šperk osadit brilianty, které je skvěle doplní. Na výběr máte také z různých druhů fasovaní kamenů, o nich se dozvíte více v následujícím článku.

snubní prsteny s diamanty

Mám zájem o prsteny na zakázku 

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu