Kolekce

Tradice, kvalita zpracování, láska k řemeslu, autorský šperk a vytříbený design jsou pro zákazníka v dnešní době majákem v bouři. Danfil Jewellery takovým majákem je. Tvoříme české značkové šperky. Na návrzích klenotů se podílejí přední designéři.

Řadu šperků stále vyrábíme unikátní technikou ručního rytí, kterou dnes využívá jen málo šperkařských firem, značka Filip Horák Jewellery. Nabízíme vkusné šperky osázené diamanty, značka Danfil Jewellery, lehoučké a krásné dětské náušničky, značka Cutie, originální přívěsky designově upravené podle symbolů znamení zvěrokruhu na pražském orloji, Zodiax Jewellery.

Filip Horák Jewellery

Zakladatel Filip Horák, je nositelem jména rodu zlatníků a šperkařů, kteří tvoří šperky nejvyšší kvality. Historii svého vlastního jména začal budovat na pevných základech společnosti DIAMANT Liberec s.r.o., již v roce 1992, později přejmenované na Horák & Syn, s.r.o.. Tato společnost si vždy udržela nejvyšší kvalitu a stabilní pozici ve výrobě zlatých a stříbrných šperků. Vynikala především svým designem a vynikající ruční prací.

šperky filip horák

O několik let později byla později již zkušeným zlatníkem Filipem Horákem založena firma Danfil Jewellery. V této firmě jsou vybírání ti nejlepší šperkaři a designéři, kteří se soustředí na výrobu exkluzivních šperků. Pod značkou DANFIL lze nalézt oku lahodící briliantové šperky, ve kterých se snoubí vše, co vyjadřuje značku Danfil Jewellery. Kvalitu, vytříbenost a klasický design, který přináší Filip Horák v jedinečných kolekcích této značky.

Kvalitu a design kolekcí těchto značek lze nyní nalézt pod obchodním jménem společnosti FILIP HORÁK JEWELLERY s.r.o. Touto obchodní značkou chce Filip Horák definitivně vnést své jméno do světa výjimečných šperkařů a designerů. Soustředil ve své firmě mladý a kreativní kolektiv šperkařů, technologů a designerů, díky jejichž úsilí a zručnosti se Vám dostává do rukou katalog společnosti Filip Horák Jewellery.

Šperky vyráběné vytloukáním, řezáním, ohýbáním a stříháním Šperky jsou vytvořeny unikátní technikou ruční montáže. Tyto šperky je možné vytvářet v rozmanitých tvarech, které mohou tvořit společné kolekce, či jediný šperk, unikátní na celém světě. Tato ruční technika je málo užívána a pomalu zaniká. Filip Horák Jewellery se snaží obnovit techniku ruční montáže v regionu, kde měla svou dlouholetou tradici a to v Jizerském regionu České republiky, kde se již po mnoho generací dědí šperkařské technologie z otce na syna. 

Ruční montáž je technika, kde se vytloukáním, řezáním, ohýbáním a stříháním sesadí z plechů drahého kovu výrobek, který se následně sleduje, opiluje a dobrousí do požadované podoby. Používá se tam, kde je zapotřebí vyrobit malé série či originální kus šperku. Tato technika se stává opomíjenou díky náročnosti a vyššímu podílu ručí práce. Přesto chce společnost Filip Horák Jewellery tuto složitou a unikátní práci, spojenou s vlastním designem a kvalitou, zprostředkovat celému světu. Závěrečnou úpravou šperků je ruční rytí a leštění. Rytí je jedna z nejdůležitějších součástí výrobního postupu. Dobře a kvalitně rytý šperk vyžaduje trpělivost a velkou zkušenost.


Zlaté šperky z kolekce Filip Horák Fashion


Prsteny z kolekce

Náušnice z kolekce

Přívěsky z kolekce

Prsten z kolekce Filip Horák Fashions Náušnice z kolekce Filip Horák Fashions Přívěsek z kolekce Filip Horák Fashions

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu