Zodiax Jewellery

Zodiax Jewellery

Značka Zodiax Jewellery byla navržena k příležitosti oslav 600. Výročí pražského orloje v roce 2010. Nabízí kolekci přívěšků designově upravených dle symbolů zvěrokruhu na zmíněném pražském orloji. Firma Danfil vlastní ochrannou značkou na každý z 12 znaků pražského orloje a tím zaručuje jedinečný design přívěsků značky Zodiax Jewellery. Tyto šperky jsou vyráběny ze zlata s diamanty a stříbra se zirkony s rozmanitou povrchovou úpravou. Momentálně nabízíme 9 kolekcí, každou tvořenou 12 znaky.

Zlaté přívěsky s brilianty - symboly zvěrokruhu

Beran (21.3. - 20.4.)

Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví, bojovnost i vůdčí schopnosti. Lidé narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině situací života rozhodní. Do každé práce nebo akce se vrhají s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti.

Býk (21.4. - 21.5.)

Znamení Býka dává lidem, kteří se v něm narodili klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje. Býci jsou často uzavření lidé, kteří se ani vůči nejlepším přátelům nezbavují zcela odstupu, i když vůbec nevyplývá z jejich domýšlivosti, ale spíš jim není dopřána radost vypovídat se.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou mnohostranně nadaní a své schopnosti umí využít jak v teorii, tak v praxi. Jsou to velmi inteligentní a bystří lidé, kteří mají zájem o všechno dění, a velmi rychle se orientují v každé situaci. Jsou přístupní všem novinkám, které se na světě objeví, a protože rychle rozpoznají jejich výhody, snaží se je uvádět do života ve prospěch všech.

Stříbrné přívěsky se zirkony - symboly zvěrokruhu

Rak (22.6. - 22.7.)

Znamení Raka je ovládáno Měsícem, který dává lidem narozeným v tomto znamení, zvláštní, výrazně citové založení, a tím i značnou zdrženlivost až nesmělost. Tito lidé milují svůj domov, rodiče i vlastní rodinu. Lidé narození ve znamení Raka bývají velmi umělecky založení.

Lev (23.7. - 22.8.)

Znamení Lva dává lidem, kteří se v něm narodili, zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Mají vůli vládnout a ovládat druhé, ale jejich chování je velkorysé a přátelské. Jsou to lidé hrdí a mají v úctě i hrdost svých spoluobčanů, u kterých jsou oblíbeni pro svou přímost a otevřenost. V jejich povaze je rytířskost a vrozený takt.

Panna (23.8. - 22.9.)

Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou to lidé praktičtí a mají velké konstrukční a manuální schopnosti a dovedou se vždy plně soustředit na své úkoly. Bývají okouzleni domyšlenými a fungujícími systémy a sami se snaží, aby kolem nich bylo všechno správně uspořádáno.

Přívěsky Zodiax

Váhy (23.9. - 23.10.)

Snad aby učinili radost názvu svého znamení, jsou lidé narození ve znamení Vah většinou rozvážní, vyvážení a harmoničtí. V každém případě dřív než se odváží, rozvažují. Tito lidé jsou upřímní, poctiví a slušní. U lidí narozených v tomto znamení se projevuje výrazné estetické cítění. Jsou to lidé šikovní, pilní, inteligentní a podnikaví.

Štír (24.10. - 22.11.)

Lidé narození ve znamení Štíra mají velmi jasné myšlení, bystrý úsudek a přesný odhad situace. Nemají jen dobrou paměť, ale mají i aktivní tvořivé myšlení, které se vyznačuje originalitou. Umějí být nesmírně laskaví a obětaví k přátelům. 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Lidé narození ve znamení Střelce nesou pečeť vládce svého znamení Jupitera, který symbolizuje spravedlnost a štěstí. Jsou proto optimističtější, aktivní, společenští a velice upřímní, někdy do té míry, že jejich přímost zraňuje druhé, aniž by si toho byli vědomi.

Zlaté a stříbrné přívěsky se symboly zvěrokruhu

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Znamení Kozoroha je ovládáno planetou Saturn, která dává lidem narozeným v tomto znamení klid, trpělivost, vytrvalost a ctižádost. Tito lidé jsou schopni vynaložit maximum úsilí na práci, kterou si zvolili, nebo která jim byla zadána. Jsou to lidé příjemní i veselí.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou ovlivněni dvěma charakterově odlišnými planetami. Saturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost. Tyto vlastnosti se u nich málokdy vyskytují odděleně, ale jsou v jejich povaze obsaženy ve vyvážené směsi.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Lidé narození ve znamení Ryb jsou také vystaveni vlivu dvou planet a to Jupitera, který jim dává smysl pro spravedlnost, sociální cítění i ochotu pomáhat druhým, a Neptuna, který jim na jedné straně pomáhá a na straně druhé jim trochu komplikuje život. Jeho představivost, tvůrčí fantazii a citovou jemnost.

Jedinečné přívěsky na krk Zodiax

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody