Kolekce

Tradice, kvalita zpracování, láska k řemeslu, autorský šperk a vytříbený design jsou pro zákazníka v dnešní době majákem v bouři. Danfil Jewellery takovým majákem je. Tvoříme české značkové šperky. Na návrzích klenotů se podílejí přední designéři.

Řadu šperků stále vyrábíme unikátní technikou ručního rytí, kterou dnes využívá jen málo šperkařských firem, značka Filip Horák Jewellery. Nabízíme vkusné šperky osázené diamanty, značka Danfil Diamonds, lehoučké a krásné dětské náušničky, značka Cutie, originální přívěsky designově upravené podle smybolů znamení zvěrokruhu na pražském orloji, Zodiac Jewellery.

Zodiax Jewellery

Značka Zodiax Jewellery byla navržena k příležitosti oslav 600. Výročí pražského orloje v roce 2010. Nabízí kolekci přívěšků designově upravených dle symbolů zvěrokruhu na zmíněném pražském orloji. Firma Danfil vlastní ochrannou značkou na každý z 12 znaků pražského orloje a tím zaručuje jedinečný design přívěsků značky Zodiax Jewellery. Tyto šperky jsou vyráběny ze zlata s diamanty a stříbra se zirkony s rozmanitou povrchovou úpravou. Momentálně nabízíme 9 kolekcí, každou tvořenou 12 znaky.

Zlaté přívěsky s brilianty - symboly zvěrokruhu

Beran (21.3. - 20.4.)

Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví, bojovnost i vůdčí schopnosti. Lidé narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině situací života rozhodní. Do každé práce nebo akce se vrhají s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti.

Býk (21.4. - 21.5.)

Znamení Býka dává lidem, kteří se v něm narodili klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje. Býci jsou často uzavření lidé, kteří se ani vůči nejlepším přátelům nezbavují zcela odstupu, i když vůbec nevyplývá z jejich domýšlivosti, ale spíš jim není dopřána radost vypovídat se.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou mnohostranně nadaní a své schopnosti umí využít jak v teorii, tak v praxi. Jsou to velmi inteligentní a bystří lidé, kteří mají zájem o všechno dění, a velmi rychle se orientují v každé situaci. Jsou přístupní všem novinkám, které se na světě objeví, a protože rychle rozpoznají jejich výhody, snaží se je uvádět do života ve prospěch všech.

Stříbrné přívěsky se zirkony - symboly zvěrokruhu

Rak (22.6. - 22.7.)

Znamení Raka je ovládáno Měsícem, který dává lidem narozeným v tomto znamení, zvláštní, výrazně citové založení, a tím i značnou zdrženlivost až nesmělost. Tito lidé milují svůj domov, rodiče i vlastní rodinu. Lidé narození ve znamení Raka bývají velmi umělecky založení.

Lev (23.7. - 22.8.)

Znamení Lva dává lidem, kteří se v něm narodili, zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Mají vůli vládnout a ovládat druhé, ale jejich chování je velkorysé a přátelské. Jsou to lidé hrdí a mají v úctě i hrdost svých spoluobčanů, u kterých jsou oblíbeni pro svou přímost a otevřenost. V jejich povaze je rytířskost a vrozený takt.

Panna (23.8. - 22.9.)

Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou to lidé praktičtí a mají velké konstrukční a manuální schopnosti a dovedou se vždy plně soustředit na své úkoly. Bývají okouzleni domyšlenými a fungujícími systémy a sami se snaží, aby kolem nich bylo všechno správně uspořádáno.

Přívěsky Zodiax

Váhy (23.9. - 23.10.)

Snad aby učinili radost názvu svého znamení, jsou lidé narození ve znamení Vah většinou rozvážní, vyvážení a harmoničtí. V každém případě dřív než se odváží, rozvažují. Tito lidé jsou upřímní, poctiví a slušní. U lidí narozených v tomto znamení se projevuje výrazné estetické cítění. Jsou to lidé šikovní, pilní, inteligentní a podnikaví.

Štír (24.10. - 22.11.)

Lidé narození ve znamení Štíra mají velmi jasné myšlení, bystrý úsudek a přesný odhad situace. Nemají jen dobrou paměť, ale mají i aktivní tvořivé myšlení, které se vyznačuje originalitou. Umějí být nesmírně laskaví a obětaví k přátelům. 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Lidé narození ve znamení Střelce nesou pečeť vládce svého znamení Jupitera, který symbolizuje spravedlnost a štěstí. Jsou proto optimističtější, aktivní, společenští a velice upřímní, někdy do té míry, že jejich přímost zraňuje druhé, aniž by si toho byli vědomi.

Zlaté a stříbrné přívěsky se symboly zvěrokruhu

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Znamení Kozoroha je ovládáno planetou Saturn, která dává lidem narozeným v tomto znamení klid, trpělivost, vytrvalost a ctižádost. Tito lidé jsou schopni vynaložit maximum úsilí na práci, kterou si zvolili, nebo která jim byla zadána. Jsou to lidé příjemní i veselí.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou ovlivněni dvěma charakterově odlišnými planetami. Saturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost. Tyto vlastnosti se u nich málokdy vyskytují odděleně, ale jsou v jejich povaze obsaženy ve vyvážené směsi.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Lidé narození ve znamení Ryb jsou také vystaveni vlivu dvou planet a to Jupitera, který jim dává smysl pro spravedlnost, sociální cítění i ochotu pomáhat druhým, a Neptuna, který jim na jedné straně pomáhá a na straně druhé jim trochu komplikuje život. Jeho představivost, tvůrčí fantazii a citovou jemnost.

Jedinečné přívěsky na krk Zodiax

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu