Dárky pro ženy

Ať už jde o originální nebo luxusní dárek, šperk je nejlepší dárek pro ženu. Je ale důležité vybrat ten správný pro danou příležitost. Inspirujte se našimi tipy.

Nejoblíbenější dárky

Dárky pro ženy k narozeninám

Co stále vybírat za dárky k narozeninám? No přece šperky, kterých nikdy není dost. Navíc šperk má oproti jiným dárkům trvalou hodnotu. Nejčastěji se šperky kupují k tzv. kulatninám, tedy k 20., 30., 40., 50. a 60. narozeninám. Významné jsou ale i 15. nebo 18. narozeniny. Rozdělili jsme pro vás tedy tipy podle věku:

Do 30 let

Do 50 let

Nad 50 let

Dárky pro ženy k výročí

Výročí vztahu je pro ženy velmi důležité, ale muži na něj často zapomínají. Je tedy dobře, že už se včas rozhlížíte po dárku. Inspirujte se tipy našich zákazníků. Vybrali jsme top šperky, které se hodí pro výročí a určitě nešlápnete vedle.

Dárek k svátku pro ženu

Svátek mnoho z nás neslaví, což je škoda. Nemusíte hned ale kupovat luxusní šperky, věřte tomu, že i jemný decentní šperk udělá větší radost než bonboniéra nebo zbytečně drahá květina. Navíc oproti těmto dárkům má šperk trvalou hodnotu.

Dárek ženě za porod

Bohužel dárek za narození potomka nemá v Česku moc tradici. My ale apelujeme na všechny české muže, vzdejte hold své drahé polovičce, ukažte, že si jí vážíte a pořiďte jí krásný šperk. Šperk řekne to řekne za vás.

Dárek k promoci pro ženu

Dárky k promoci mají velkou tradici hlavně v západních zemích. Ani u nás není tato tradice ale novinkou. Prohlédněte si naše tipy na decentní a jemné šperky, které vždy budou připomínat dotyčné tento významný den, to co dokázala a toho, kdo ji obdaroval.

Pokud si nejste jistí, zavolejte na naší zákaznickou linku +420 485 110 116 nebo napište na online chatu. Nezapomeňte také vybrat to správné dárkové balení.

Dárky pro ženy

Ženy a blýskavé dárky, to je duo, které jde neodmyslitelně dohromady. Pokud jde navíc o luxusní šperk, příležitostí k obdarování je víc než dost. Nemusí jít jen o výročí, narozeniny, svátek, Vánoce, Valentýn, ale nezapomeňte třeba ani na narození potomka. Nebo nečekejte a vykouzlete významnou událost sami prostě jen tak, protože chcete své milované potěšit ve chvíli, kdy to samy ani nečekají.

 • Dárky pro holčičky

  Krásný šperk je skvělým dárkem i pro holčičku k narozeninám. Zlato má trvalou hodnotu. Navždy si navíc bude pamatovat, kdo jí jej daroval a může se z něj stát rodinný šperk, který třeba jednou předá i svým dětem.
 • Dárky k narozeninám

  Šperků nemá žena nikdy dost. Pokud je bude ale dostávat ke každým narozeninám, z překvapení se stane brzy rutina. U kulatých narozenin tedy 20., 30., 40., 50. a 60. však bývá tradicí dostat šperk, který bude nositelce připomínat, kdo na ní myslí. Nezapomeňte ani na 15. nebo 18. narozeniny, jež jsou stejně významné.
 • Dárky k výročí

  Není důležitější moment než výročí vztahu, tedy určitě pro ženy. Pánové, buďte velkorysí a darujte ženě svého života šperk krásný jako její úsměv, zářivý jako její oči, jedinečný, jako je ona sama.
 • Dárek za narození potomka

  Velmi často se zapomíná na dárek pro ženu za porod. Pokud se narodí holčička, tak malá princezna vždy dostane zlaté náušničky, ale na ženu se mnohdy zapomíná. Vždyť dar dítěte, porod, starost o něj si přece zaslouží obdiv nás mužů. A krásný šperk to řekne za vás. Navíc bude navždy památkou na jeden z nejkrásnějších momentů lidského života.