Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva, kterou musíte mít! 15 % na vše! ❤️

Zlaté náramky na ruku

Naše náramky na ruku představují originální spojení přírodních materiálů a ruční práce. Zaměřili jsme se na kombinaci prvků z bílého, žlutého či růžového zlata, diamantů, šňůrek nejvyšší kvality a precizního prodlužovacího zapínání, které nedopustí spadnutí. Co je na náramcích nejlepší? Nemusíte řešit velikost jako u prstenů, hodí se pro mladou slečnu i pro elegantní ženu a mají symbolický význam.

Zlaté náramky

Stejně jako všechny šperky, tak i náramky mají velmi dlouhou tradici. My jsme se zaměřili na kombinaci prvků z bílého, žlutého či růžového zlata, diamantů a šňůrek nejvyšší kvality. K našim náramkům s brilianty dostanete automaticky certifikát pravosti. Za nejvyšší kvalitu ručíme. Udělejte radost sobě, kamarádce, dceři, vnučce či partnerce a vyberte unikátní šperk. Všechny náramky vznikají v sídle naší firmy v Liberci pod rukama našich zručných zlatníků.

 • Diamantové náramky se šňůrkou

  Náramky Danfil představují originální spojení přírodních materiálů a ruční práce. Kombinací zlatých prvků ze 14 karátového zlata 585/1000 ve tvaru válečku, kuličky, srdce, křížku, kotvy, andělského křídla, nekonečna a dalších s diamanty vytváří decentní šperk, který ale nikdo nepřehlédne. Ozdobte své zápěstí nebo zápěstí svých milovaných elegantním náramky s diamanty z kolekce Danfil Diamonds.

 • Náramek se zlatým srdíčkem

  Největším hitem je šňůrkový náramek se zlatým srdíčkem. Ne bezdůvodně se říká, že v jednoduchosti je krása, proto nejvíc také bodují i naše přívěsky se srdíčky. Doplňte tedy jeden bestseller druhým a vytvořte si elegantní set srdíčkových šperků. Volit můžete mezi žlutým, bílým a růžovým zlatem. Navíc srdce symbolizuje lásku, dobrou intuici a odvahu. Tak nejlépe vyjádříte lásku těm, kteří jsou vašemu srdci nejblíž.

 • Dětské náušnice na šroubek

  Zapínání náušniček na šroubek je nejoblíbenější zapínání dětských náušnic v České republice. Tzv. dřík (tyčka) náušničky je opatřen závitem, na který se našroubuje uzávěr ve tvaru balónku, proto se tomuto typu zapínání někdy říká také “balónek”.

 • Náramek se zlatým křížkem

  Křížky stejně jako srdce patří mezi všeobecně nejoblíbenější symboly. Vedle náramků jsou velmi oblíbené i jako přívěsky. Křížek, ať už v jakémkoliv tvaru, je často spojován s křesťanstvím. Ale jeho symbolika má starší význam. Má představovat setkáním dvou směrů, vertikály a horizontály, odjakživa spojovaných s dimenzí ducha a těla a s mužským a ženským principem.

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat