Dárkové krabičky

Dárkové krabičky

Vaše šperky chráníme jako oko v hlavě. Proto jsou uloženy v luxusních dárkových krabičkách, které ochrání šperky před jakoukoli újmou, zároveň ale dají vyniknout kráse pokladů v nich uložených. 

dárkové krabičky

Každá barva krabiček na prsteny je vhodná pro jiné příležitosti, jiné osoby nebo pro jinou kolekci šperků. Zvolte tu nejlepší barevnou variantu pro váš šperk!   

                                                           dárková krabička černá

Černá znamená luxus a eleganci  

Krásná černá krabička je ideální v kombinaci se šperky z bílého zlata. Vyjímá se zejména pro kolekci Danfil Diamonds. Luxusní černá krabička podtrhne lesk a třpyt zářivých diamantů. Krabička působí elegantně a vznešeně.


                                                         dárková krabička červená

Červená působí stylově a sexy

Červená barva okamžitě připoutá její pohled. Šperk uložený v červené krabičce vypadá smyslně a moderně, především prsteny, které kombinují žluté a bílé zlato. Červená barva se nejlépe hodí pro příležitosti, jako je Valentýn nebo Vánoce.  

                                                          dárková krabička bílá

Bíla jako symbol něžnosti a čistoty

Bílá barva perfektně doplňuje prsteny ze žlutého zlata s brilianty. Zaujmout může také prsten s barevným drahokamem uložen do bílé krabičky. Pokud upřednostňujete jednoduchost, je pro vás bílá krabička tím správným rozhodnutím.  

Každá krabička je uložena v dárkové taštičce stejné barvy označené logem Danfil Jewellery, součástí balení je také certifikát pravosti diamantu.  

Vrchní krabička ma rozměr 7 x 5,5 x 6 cm.

Pokud si chcete barvu své krabičky vybrat, stačí zaškrtnout požadovanou barvu v objednávce. K objednávkám nad 8 000 Kč od nás obdržíte tuto dárkovou krabičku zdarma.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody