Zlaté šperky na zakázku

Tvoříme zlaté šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. Mimo vlastních kolekcí šperků, které obsahují více než 2500 modelů, Vám nabízíme i výrobu zlatých šperků na zakázku.

Šperky na zakázku

Šperky na zakázku

Rádi Vás „provedeme“ celým procesem výroby od návrhu designu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celé kolekce. Na vaše přání můžeme zpracovat i Vámi navržený design. Díky našim dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta a vysoká kvalita. Toužíte po zcela originálním šperku? Hledáte ručně vyráběné šperky? Chtěli byste realizovat vlastní návrh? Žádný problém. Výroba šperků je naše poslání.

Vyrábíme šperky pouze ze zlata

Zlaté prstenyzásnubní prstenyzlaté náušnice a další nejen briliantové šperky rádi vyrobíme přesně dle vašeho přání i z vašeho vlastního zlata. Nevyrábíme šperky z chirurgické oceli a dalších materiálů. V případě šperků ze stříbra záleží na konkrétní zakázce. Ve většině případů vyrábíme jen šperky ze zlata.

Tradice s inovací

V naší firmě kombinujeme inovaci s tradičními řemesly, především s precizní rukodělnou výrobou šperků klasickou zlatnickou a klenotnickou technologií. Řadu šperků stále vyrábíme unikátní technikou ručního rytí, kterou dnes už využívá jen málo firem. Šperkařský um, bohaté zkušenosti a nové technologie, to vše vkládáme do zpracování Vámi navrženého designu originálního šperku.

Díky moderním technologiím Vám připravíme 3D model šperku na zakázku. Pro tyto účely využíváme 3D tiskárnu Solidscape. S její pomocí lze vyrobit model šperku ze speciální hmoty, a to s přesností 10 μm. (Ne nadarmo se tomuto typu tiskárny přezdívá 3D tiskárna pro puntičkáře…) Nejprve tedy pro Vás připravíme tento 3D model. Poté v krátké době zhotovíme Vámi požadovaný originální šperk. Krátká dodací lhůta je naší předností, stejně jako precizní provedení a vysoká kvalita.

Záloha na vypracování grafického 3D modelu

Za vypracování grafického 3D modelu si účtujeme nevratnou zálohu 1000 až 2000 Kč za návrh dle náročnosti. Pokud je zakázka v hodnotě více než 10 000 Kč, je záloha odečtena z ceny šperku. Nezávazná poptávka je samozřejmě zdarma. V případě, že si odsouhlasíme cenu, je pak účtován poplatek za 3D model.

Co jsme již vyrobili

Jak to u nás probíhá - 3 kroky k vašemu šperku

Šperky na zakázku

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu