PROMO TEXT

Šperky na zakázku

Tvoříme zlaté šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. Mimo vlastních kolekcí šperků, které obsahují více než 2500 modelů, Vám nabízíme i výrobu zlatých šperků na zakázku.

Co jsme vyrobili
PROMO TEXT

Vytvořte si uníkátníŠperk podle vašich představ

Díky našim dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta a vysoká kvalita. Toužíte po zcela originálním šperku? Hledáte ručně vyráběné šperky? Chtěli byste realizovat vlastní návrh? Žádný problém. Výroba šperků je naše poslání.

  • Zrealizujeme váš nápad

    Rádi Vás „provedeme“ celým procesem výroby od návrhu designu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celé kolekce. Díky našim dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta a vysoká kvalita. Na vaše přání můžeme zpracovat i Vámi navržený design.

  • Vyrábíme šperky pouze ze zlata

    Zlaté prsteny, zásnubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté řetízky a další nejen briliantové šperky rádi vyrobíme přesně dle vašeho přání i z vašeho vlastního zlata. Nevyrábíme šperky z chirurgické ocelia dalších materiálů. V případě šperků ze stříbra záleží na konkrétní zakázce. Ve většině případů vyrábíme jen šperky ze zlata.

  • Tradice s inovací

    V naší firmě kombinujeme inovaci s tradičními řemesly, především s precizní rukodělnou výrobou šperků klasickou zlatnickou a klenotnickou technologií. Řadu šperků stále vyrábíme unikátní technikou ručního rytí, kterou dnes už využívá jen málo firem. Šperkařský um, bohaté zkušenosti a nové technologie, to vše vkládáme do zpracování Vámi navrženého designu originálního šperku.

Díky moderním technologiím VámPřipravíme 3D model šperku

Pro tyto účely využíváme 3D tiskárnu Solidscape. S její pomocí lze vyrobit model šperku ze speciální hmoty, a to s přesností 10 μm. Ne nadarmo se tomuto typu tiskárny přezdívá 3D tiskárna pro puntičkáře. Nejprve tedy pro Vás připravíme tento 3D model. Poté v krátké době zhotovíme Vámi požadovaný originální šperk.

Co jsme vyrobili

Záloha na vypracování grafického 3D modelu

Za vypracování grafického 3D modelu si účtujeme nevratnou zálohu 1000 až 2000 Kč za návrh dle náročnosti. Pokud je zakázka v hodnotě více než 10 000 Kč, je záloha odečtena z ceny šperku. Nezávazná poptávka je samozřejmě zdarma. V případě, že si odsouhlasíme cenu, je pak účtován poplatek za 3D model.

Jak to u nás probíhá3 kroky k vašemu šperku

Pošlete nám svou představu vyplněním formuláře. My váš návrh zpracujeme a pošleme zpět model ke schválení. Pokud bude špert podle vašich představ, šperk vyrobíme a odešleme k vám.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody