Prvních 100 objednávek od nás dostane briliantový přívěsek zdarma. Akce platí do vyčerpání dárků, nejdéle do 8. 11. 2020 Chci dárek

Šperky na zakázku

Šperky na zakázku

Tvoříme zlaté šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. Mimo vlastních kolekcí šperků , které obsahují více než 2500 modelů, Vám nabízíme i výrobu zlatých šperků na zakázku.

Co jsme vyrobili
Šperk podle vašich představ

Vytvořte si uníkátníŠperk podle vašich představ

Díky našim dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta a vysoká kvalita. Toužíte po zcela originálním šperku? Hledáte ručně vyráběné šperky? Chtěli byste realizovat vlastní návrh? Žádný problém. Výroba šperků je naše poslání.

  • Zrealizujeme váš nápad

    Rádi Vás „provedeme“ celým procesem výroby od návrhu designu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celé kolekce. Díky našim dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta a vysoká kvalita. Na vaše přání můžeme zpracovat i Vámi navržený design.

  • Vyrábíme šperky pouze ze zlata

    Zlaté prsteny, zásnubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté řetízky a další nejen briliantové šperky rádi vyrobíme přesně dle vašeho přání i z vašeho vlastního zlata. Nevyrábíme šperky z chirurgické ocelia dalších materiálů. V případě šperků ze stříbra záleží na konkrétní zakázce. Ve většině případů vyrábíme jen šperky ze zlata.

  • Tradice s inovací

    V naší firmě kombinujeme inovaci s tradičními řemesly, především s precizní rukodělnou výrobou šperků klasickou zlatnickou a klenotnickou technologií. Řadu šperků stále vyrábíme unikátní technikou ručního rytí, kterou dnes už využívá jen málo firem. Šperkařský um, bohaté zkušenosti a nové technologie, to vše vkládáme do zpracování Vámi navrženého designu originálního šperku.

Jak to u nás probíhá3 kroky k vašemu šperku

Pošlete nám svou představu prostřednictvím formuláře. My váš návrh zpracujeme a pošleme zpět model ke schválení. Pokud bude špert podle vašich představ, šperk vyrobíme a odešleme k vám.

Kontaktní osoba

Informace o šperku

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody