Přeskočit navigaci

Šperky pro děti

V kategorii šperků pro děti můžete vybírat z dětských náušnic s brilianty, které okouzlí svou jemností a jednoduchým, ale přesto elegantním designem. Dětské náušnice ze zlata jsou vhodným dárkem pro malé holčičky, které se s nimi mohou cítit jako skutečné princezny. Pokud sháníte náušnice také pro přítelkyni, maminku nebo babičku, podívejte se na další druhy zlatých náušnic.

Dětské náušnice s diamantem

Naše značka Danfil Kids Jewellery je zaměřena na náušnice pro děti od 3 měsíců do 6 let. Náušničky jsou vyráběny speciální metodou a vyznačují se velice nízkou gramáží, a tedy i nízkou cenou. Váha celého páru náušnic se pohybuje pouze okolo jednoho gramu. Stejné náušničky vyrobíme i pro maminku vaší princezničky.

 • Náušnice pro miminka

  Jsme výrobce, proto dbáme na nejvyšší kvalitu a používáme jen ty nejlepší materiály. Naše zlato prochází pravidelnými kontrolami u Puncovního úřadu České republiky. Navíc ke každým náušničkám s diamantem dáváme certifikát pravosti. Náušničky z kolekce Danfil Kids Jewellery jsou vhodné pro holčičky již od 3 měsíců věku.

 • Zlaté dětské náušničky

  Zlaté dětské náušnice jsou často prvním šperkem každé holčičky, který se později předává z generace na generaci. Darujte vaší holčičce decentní zlaté dětské náušnice s diamantem, s kterými se z ní stane opravdová princezna.

 • Dětské náušnice na šroubek

  Zapínání náušniček na šroubek je nejoblíbenější zapínání dětských náušnic v České republice. Tzv. dřík (tyčka) náušničky je opatřen závitem, na který se našroubuje uzávěr ve tvaru balónku, proto se tomuto typu zapínání někdy říká také “balónek”.

 • Dětské náušnice pomněnky

  Pomněnky, to je opravdová klasika, kterou nosili už naše babičky. A stále patří mezi nejoblíbenější dětské náušnice. Pomněnky z kolekce Danfil Kids Jewellery se stanou rodinným klenotem. Krásné zlaté náušničky ozdobené diamanty podtrhnou vyjímečnost vaší holčičky.

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat