Šperky pro děti

Jsou něžné a lehké jako dech. Na pohled křehké jako první jarní kvítky, přesto vydrží všechny kotrmelce, piruety a akrobacie, které Vaši andílci provádějí. Značka Cutie Diamonds, to jsou náušnice pro holčičky od 3 měsíců do 6 let. Provedené ve zlatě a s diamanty jsou dokonalým prvním šperkem pro holčičku. Náušničky Cutie s diamanty, to je klenot, který se dědí z generace na generaci, který žije s vaší rodinou, vaším rodem.

40 produktů
Řadit podle:

Dětské náušnice s diamantem

Naše značka Cutie Diamonds je zaměřena na náušnice pro děti od 3 měsíců do 6 let. Náušničky jsou vyráběny speciální metodou a vyznačují se velice nízkou gramáží, a tedy i nízkou cenou. Váha celého páru náušnic se pohybuje pouze okolo jednoho gramu. Stejné náušničky vyrobíme i pro maminku vaší princezničky.

 • Náušnice pro miminka

  Jsme výrobce, proto dbáme na nejvyšší kvalitu a používáme jen ty nejlepší materiály. Naše zlato prochází pravidelnými kontrolami u Puncovního úřadu České republiky. Navíc ke každým náušničkám s diamantem dáváme certifikát pravosti. Náušničky z kolekce Cutie Diamonds jsou vhodné pro holčičky již od 3 měsíců věku.
 • Zlaté dětské náušničky

  Zlaté dětské náušnice jsou často prvním šperkem každé holčičky, který se později předává z generace na generaci. Darujte vaší holčičce decentní zlaté dětské náušnice s diamantem, s kterými se z ní stane opravdová princezna.
 • Dětské náušnice na šroubek

  Zapínání náušniček na šroubek je nejoblíbenější zapínání dětských náušnic v České republice. Tzv. dřík (tyčka) náušničky je opatřen závitem, na který se našroubuje uzávěr ve tvaru balónku, proto se tomuto typu zapínání někdy říká také “balónek”.
 • Dětské náušnice pomněnky

  Pomněnky, to je opravdová klasika, kterou nosili už naše babičky. A stále patří mezi nejoblíbenější dětské náušnice. Pomněnky z kolekce Cutie Diamonds se stanou rodinným klenotem. Krásné zlaté náušničky ozdobené diamanty podtrhnou vyjímečnost vaší holčičky.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody