Přeskočit navigaci

❤️ Sleva - 15 % na všechny kategorie skladem, nenechte si je ujít! ❤️

Zlaté dámské náušnice

Vybírejte z mnoha typů zlatých náušnic -> klasické, visací, pecky nebo kruhy. Podle rozpočtu můžete zvolit diamantové, se zirkonem nebo jinými drahými kameny. Nepodceňujte výběr správného zapínání. K nejoblíbenějším patří na klapku. Nejbezpečnější z pohledu hrozby ztráty náušnice je zapínání na šroubek (balónek) nebo kreole. Pokud váháte, zavolejte na naší zákaznickou linku +420 485 110 116, kde vám rádi poradíme.

Briliantové náušnice

Je jen málo žen, které nemají rády náušnice. Daleko více je těch, které šperk v podobě diamantových náušnic jako dárek vždycky ocení. Náušnic není nikdy dost. Ke každé příležitosti, účesu nebo náladě se totiž hodí jiné. Náušnicemi můžete dát svému okolí najevo, jak se cítíte. A diamantové náušnice z naší nabídky mohou patřit k těm nejzářivějším.

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat