O nás

Šperkařská společnost Danfil Jewellery s.r.o. působí na trhu již od roku 1992, a patří mezi vyhledávanou společnost v oblasti výroby šperku a souvisejících služeb. Šperky, které nabízí, sama vyrábí, a proto dokáže nabídnout nadstandardní služby, péči o zákazníky a servis.

V Danfil Jewellery je na prvním místě vždy zákazník, jeho přání a potřeby. Cílem společnosti je nabízet šperky, které nejen, že splní všechny požadavky náročného klienta, ale navíc i předčí jeho očekávání. Neotřelý design, nejvyšší kvalita výrobku, služba a maximální péče o zákazníka je naším posláním.

O nás

Chceme být důvodem, proč nosit kvalitní šperky

Šperky společnosti Danfil Jewellery mají přinášet radost, tvořit pouto mezi lidmi, zhmotnit vzpomínku na blízkého člověka, jinými slovy vyjádřit emoce. Vybudovat emoční pouto ke šperku a ke značce je hlavní prioritou společnosti.

Prohlédněte si naše kolekce šperků Nechte si vyrobit šperk na zakázku
Náš proces výroby

Jak fungujeNáš proces výroby

Řemeslná práce, montáž a ruční opracování šperku je velmi vážená a vyhledávaná služba, kterou společnost Danfil Jewellery nabízí svým klientům. Nastavení správných norem pro efektivní výrobu společnost považuje za úspěch, který vyplývá z plynulého zajištění procesu výroby.

Všechny šperky jsou vyráběny v sídle společnosti v Liberci, kde pracují zlatníci a faséři, kteří své dílo předávají dalším mistrům svého řemesla k opracování, broušení a leštění.

Cesta výroby šperku probíhá v Danfil Jewellery od prvotního návrhu, na kterém pracuje několik návrhářů a grafiků. Vyrobením šperku práce zdaleka nekončí. Cílem společnosti je nabízet šperky přímo zákazníkům s nadstandardní péčí, individuálními službami a servisem.

Představujeme vám náš tým

Představujeme vámNáš tým

Víme, že úspěch nese každý zaměstnanec, který si svojí práci odvádí zodpovědně, proto je pro nás snaha o zlepšování pracovního prostředí a nastavování motivací velmi důležitá.

Pro dosažení nejlepších výsledků si zakládáme na inovativních postupech a soustavném vzdělávání pracovníků. Navození přátelské atmosféry na pracovišti skýtá důvěru, kterou chová vedení společnosti ke svým zaměstnancům a to se odráží i v přístupu k naším zákazníkům.

 • Filip Horák - Zakladatel & ředitel Danfil Jewellery

  Filip Horák

  Zakladatel & ředitel Danfil Jewellery

  Filip Horák, zakladatel společnosti Danfil Jewellery, pochází ze zlatnické rodiny a k řemeslu má velmi blízko již od svého otce, který byl soudní znalec kovů a drahých kamenů.

  Ve společnosti zaměstnává přes 25 zlatníků a dalších administrativních pracovníků. Je zastáncem technologického vývoje, inovací a postupů, ale také tradicí a poctivého řemesla.

 • Dan Horák - Provozní manažer

  Daniel Horák

  Provozní manažer

  Dan je tělem i duší podnikatel, který si i při řešení složitých problémů dokáže zachovat chladnou hlavu. Ke svému bratrovi Filipovi se přidal do rodinné firmy již před více než deseti lety, aby společně udávali tempo šperkařskému oboru v Česku.

  Ve firmě má na starosti primárně její hladké provozní fungování, zajištění personálních i materiálních potřeb a přesně těch každodenních maličkostí, bez kterých by žádná společnost nemohla šlapat jako dobře namazaný stroj.

 • Jan Fanta - 3D grafik a designér

  Jan Fanta

  3D grafik a designér

  Jan vystudoval zlatnické řemeslo, tomuto oboru se ale ve firmě věnuje jen zřídka. Hlavní náplní práce je grafika a obsluha 3D programů. Jeho talent je nepostradatelný při tvorbě každého nového šperku.

  Pod Honzovýma rukama vznikají nové modely, či zakázková výroba. Má také oko designéra, které je pro tuto pozici velmi žádané.

 • Jan Rucker - Zlatník a grafik

  Jan Rucker

  Zlatník a grafik

  Honza působí ve firmě již řadu let a vyniká svým zlatnickým umem.

  Vypracoval se na velmi zkušeného, talentovaného zlatníka a grafika, který stojí u zrodu výroby šperků na zakázku od 3D návrhu modelu až po precizní zlatnickou práci. Jeho rukopis je velmi žádaný a ojedinělý.

 • Pavla Duláková - Rytečka

  Pavla Duláková

  Rytečka

  Pavla je jedním z ryzích klenotů firmy Danfil. Vystudovala obor rytectví na uměleckoprůmyslové škole v Jablonci nad Nisou a tomuto precisnímu řemeslu se věnuje celý život.

  Její doménou a neocenitelným umem, který jí činí špičkou v oboru nejen v Čechách, je rytí ručním rydlem. Všechny šperky s ruční rytinou tak již téměř dvacet let, kdy u nás působí, prochází jejíma rukama. Pavla má neskutečný cit pro detail, proto se zároveň vedle rytí věnuje i kresbě a díky ní tak vznikají první črty a návrhy nových šperků.

 • Michal Kvapil - Mistr zlatnické dílny

  Michal Kvapil

  Mistr zlatnické dílny

  Michal je člověk, bez kterého by nebylo možné zajistit hladký proces zhotovení jakéhokoliv šperku. Má pod palcem celou zlatnickou výrobu, kde se díky své pečlivosti a bohatým zkušenostem vypracoval na pozici mistra a vedoucího.

  Michal se věnuje především ruční výrobě snubních prstenů, ale stojí i na počátku náročného procesu vývoje nových šperků a kolekcí. Jelikož také oplývá velkou technickou zdatností je součástí jeho práce i péče o veškeré stroje a vybavení ve výrobě, kde dokáže vše zručně ovládat i zázračně opravit jako lusknutím prstu.

 • Lucie Kluchová - Recepční, podpora péče o zákazníky

  Lucie Kluchová

  Recepční, podpora péče o zákazníky

  Jestli je Vám Lucčin obličej povědomý, nebude to náhoda. Působila totiž nejen jako reportérka a moderátorka, ale dokonce si zahrála v reklamě a televizním seriálu.

  Domov nakonec našla v Danfil Jewellery, kde jí práce chytla opravdu za srdce. Zároveň je to první člověk, se kterým se v naší firmě setkáte, na recepci se o vás postará milým úsměvem a kávou. Také pečuje o hladký chod veškeré administrativní činnosti a její preciznost a pečlivost dává řád všem našim papírům a šanonům a mimo to je vždy připravena vám poskytnout odbornou radu nebo pomoc.

Prohlédněte siKolekce šperků

 • Kolekce Danfil Diamonds

  Danfil Diamonds

  Kolekce Danfil Diamonds představuje eleganci, luxus a třpyt krásných diamantů. Nabízíme Vám šperky kvalitní české výroby, díky kterým si můžete užívat krásu briliantů při běžném nošení za přijatelnou cenu. Ze stále se rozrůstající kolekce 400 modelů si zaručeně vyberete.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Light Collection

  Light Collection

  Jemné prstýnky, lehké tenké kroužky zdobené decentními diamanty, elegantní náušnice a přívěsky, to je naše Light Collection. Decentní šperky vás krásně doplní a vy okouzlíte okolí svým minimalistickým stylem. Se šperkem z Light Collection se zaručeně trefíte do vkusu obdarované, které bude dělat radost každý den.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Colored Gemstones

  Colored Gemstones

  Kolekce šperků s drahokamy Colored Gemstones spojuje okouzlující barvy drahokamů a třpyt šperků. Vybírat můžete rubíny, smaragdy, modré a růžové safíry, ale i třpytivé diamanty v kombinaci se šperky z bílého 14-ti karátového zlata. Drahé kameny v podobě šperků skutečně ožívají a podtrhnou krásu každé odvážné ženy.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Danfil Heritage

  Danfil Heritage

  Šperky jsou vytvořeny unikátní technikou ruční montáže, která je typická pro region Jizerské hory. Tyto šperky je možné vytvářet v rozmanitých tvarech, které mohou tvořit společné kolekce, či jediný šperk, unikátní na celém světě. Tato ruční technika pomalu zaniká a my se jí snažíme obnovit.

  Zobrazit kolekci
 • Heavens kolekce

  Heavens Collection

  Kolekce zlatých přívěsků s diamanty je inspirována biblickým příběhem, jeho symbolikou komety, měsíce a hvězd. V křesťanství je kometa symbolem narození Ježíše Krista. Kolekce se skládá z prvků měsíční oblohy, čili komety, měsíce, hvězdy a souhvězdí Velkého vozu. Šperky z této kolekce jsou jemné, decentní a přesto velmi trendové.

  Zobrazit kolekci
 • Angels kolekce

  Angels Collection

  Limitovaná kolekce jemných šperků z bílého nebo žlutého zlata s motivem pírka. Decentní přívěsky a trendy prstýnky s diamanty v sobě nesou silný magický element. V symbolice pomáhají peříčka otevírat srdce a neztrácet životní energii. Andělsky krásné šperky si zamiluje každá žena.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Danfil Kids Jewellery

  Danfil Kids Jewellery

  Dětské náušničky a z kolekce Danfil Kids Jewellery jsou rozkošné a lehoučké jako pírko. Provedené ve zlatě s diamanty jsou nejen dokonalým prvním šperkem pro holčičku, ale i vynikající investicí. Náušničky Danfil Kids Jewellery s diamanty, to je klenot, který se dědí z generace na generaci, který žije s vaší rodinou, vaším rodem.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Snubní prsteny Danfil

  Snubní prsteny Danfil

  Snubní prsteny Danfil se rodí pod rukama kreativních designerů a zkušených zlatníků, kteří dokázali skloubit inovativní technologie, kvalitní materiály a uměleckou ruční práci tak, aby vznikly prsteny, které budou nejen dokonalým skvostem svatebního dne, ale především věčným symbolem vaší lásky.

  Zobrazit kolekci

Chcete být součástí našeho týmu?

Neustále hledáme nové posily a členy do našeho týmu. Pokud chcete stát u zrodu českých značkových šperků s drahými kameny a pracovat pro přední českou šperkařskou společnost, tak se k nám přidejte!

Své životopisy zasílejte na info@danfil.cz a do předmětu uveďte „Životopis“ a pracovní pozici.

Chcete být součástí našeho týmu?