O nás

Šperkařská společnost Danfil Jewellery s.r.o. působí na trhu již od roku 1992, a patří mezi vyhledávanou společnost v oblasti výroby šperku a souvisejících služeb. Šperky, které nabízí, sama vyrábí, a proto dokáže nabídnout nadstandardní služby, péči o zákazníky a servis.

V Danfil Jewellery je na prvním místě vždy zákazník, jeho přání a potřeby. Cílem společnosti je nabízet šperky, které nejen, že splní všechny požadavky náročného klienta, ale navíc i předčí jeho očekávání. Neotřelý design, nejvyšší kvalita výrobku, služba a maximální péče o zákazníka je naším posláním.

O nás

Chceme být důvodem, proč nosit kvalitní šperky

Šperky společnosti Danfil Jewellery mají přinášet radost, tvořit pouto mezi lidmi, zhmotnit vzpomínku na blízkého člověka, jinými slovy vyjádřit emoce. Vybudovat emoční pouto ke šperku a ke značce je hlavní prioritou společnosti.

Prohlédněte si naše kolekce šperků
Náš proces výroby

Jak fungujeNáš proces výroby

Řemeslná práce, montáž a ruční opracování šperku je velmi vážená a vyhledávaná služba, kterou společnost Danfil Jewellery nabízí svým klientům. Nastavení správných norem pro efektivní výrobu společnost považuje za úspěch, který vyplývá z plynulého zajištění procesu výroby.

Všechny šperky jsou vyráběny v sídle společnosti v Liberci, kde pracují zlatníci a faséři, kteří své dílo předávají dalším mistrům svého řemesla k opracování, broušení a leštění.

Cesta výroby šperku probíhá v Danfil Jewellery od prvotního návrhu, na kterém pracuje několik návrhářů a grafiků. Vyrobením šperku práce zdaleka nekončí. Cílem společnosti je nabízet šperky přímo zákazníkům s nadstandardní péčí, individuálními službami a servisem.

„Zvýšený tep, tlukot srdce a zvláštně příjemný pocit - to jsou mé zážitky už jen při rozbalování. Se zatajeným dechem jsem otevřela krabičku, z které se nepopsatelně rozzářil diamant. Nádherný, do detailu propracovaný šperk. Danfil Jewellery je určitě dobrá volba pro šperk na celý život. Česká značka, která se může rovnat se světoznámými výrobci šperků. Děkuji všem v Danfilu za ten zážitek.“

Karolína MališováČeská Miss Earth 2015

Karolína Mališová - Česká Miss Earth 2015
Představujeme vám náš tým

Představujeme vámNáš tým

Víme, že úspěch nese každý zaměstnanec, který si svojí práci odvádí zodpovědně, proto je pro nás snaha o zlepšování pracovního prostředí a nastavování motivací velmi důležitá.

Pro dosažení nejlepších výsledků si zakládáme na inovativních postupech a soustavném vzdělávání pracovníků. Navození přátelské atmosféry na pracovišti skýtá důvěru, kterou chová vedení společnosti ke svým zaměstnancům a to se odráží i v přístupu k naším zákazníkům.

 • Filip Horák - Zakladatel & ředitel Danfil Jewellery

  Filip Horák

  Zakladatel & ředitel Danfil Jewellery

  Filip Horák, zakladatel společnosti Danfil Jewellery, pochází ze zlatnické rodiny a k řemeslu má velmi blízko již od svého otce, který byl soudní znalec kovů a drahých kamenů.

  Ve společnosti zaměstnává přes 25 zlatníků a dalších administrativních pracovníků. Je zastáncem technologického vývoje, inovací a postupů, ale také tradicí a poctivého řemesla.

 • Tereza Fantová - Obchodní manažerka

  Tereza Fantová

  Obchodní manažerka

  Tereza vystudovala vysokou školu se zaměřením na anglický a španělský jazyky. Po studiu pracovala v zahraničí, kde sbírala zkušenosti, odkud se vrátila zpět do rodinné firmy. Její doménou je díky jazykovým znalostem komunikace se zákazníky a odběrateli po celém světě.

  S Terezou se setkáte i v showroomu, kde vám ráda poradí s výběrem šperku.

 • Jan Fanta - 3D grafik a designér

  Jan Fanta

  3D grafik a designér

  Jan vystudoval zlatnické řemeslo, tomuto oboru se ale ve firmě věnuje jen zřídka. Hlavní náplní práce je grafika a obsluha 3D programů. Jeho talent je nepostradatelný při tvorbě každého nového šperku.

  Pod Honzovýma rukama vznikají nové modely, či zakázková výroba. Má také oko designéra, které je pro tuto pozici velmi žádané.

 • Jan Rucker - Zlatník a grafik

  Jan Rucker

  Zlatník a grafik

  Honza působí ve firmě již řadu let a vyniká svým zlatnickým umem.

  Vypracoval se na velmi zkušeného, talentovaného zlatníka a grafika, který stojí u zrodu výroby šperků na zakázku od 3D návrhu modelu až po precizní zlatnickou práci. Jeho rukopis je velmi žádaný a ojedinělý.

 • Lenka Jurigová - Brand manažer

  Lenka Jurigová

  Brand manažer

  Lenka vystudovala střední a vysokou školu se zaměřením na design a umění. Ke šperku má tedy velmi blízko a ve společnosti se podílí na vzniku nových kolekcí.

  Hlavní náplní její pozice je budování brandu v online i offline světě, tvorba nových kolekcí a jejich prezentace. Pod jejím vedením vznikají kampaně a prezentační materiály.

 • Pavel Petráček - Projektový manažer

  Pavel Petráček

  Projektový manažer

  Pavel je hnacím pohonem celé společnosti. Náplní jeho pozice je řízení online projektů a koordinace obchodu a marketingu. Komunikuje s externími zaměstnanci a dodavateli.

  Pravidelně pracuje na vylepšování webových stránek, a všech online platforem. Řízení marketingu a příprava strategie je jeho silná stránka.

Prohlédněte siKolekce šperků

 • Kolekce Danfil Diamonds

  Danfil Diamonds

  Kolekce Danfil Diamonds představuje eleganci, luxus a třpyt krásných diamantů. Nabízíme Vám šperky kvalitní české výroby, díky kterým si můžete užívat krásu briliantů při běžném nošení za přijatelnou cenu. Ze stále se rozrůstající kolekce 400 modelů si zaručeně vyberete.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Light Collection

  Light Collection

  Jemné prstýnky, lehké tenké kroužky zdobené decentními diamanty, elegantní náušnice a přívěsky, to je naše Light Collection. Decentní šperky vás krásně doplní a vy okouzlíte okolí svým minimalistickým stylem. Se šperkem z Light Collection se zaručeně trefíte do vkusu obdarované, které bude dělat radost každý den.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Colored Gemstones

  Colored Gemstones

  Kolekce šperků s drahokamy Colored Gemstones spojuje okouzlující barvy drahokamů a třpyt šperků. Vybírat můžete rubíny, smaragdy, modré a růžové safíry, ale i třpytivé diamanty v kombinaci se šperky z bílého 14-ti karátového zlata. Drahé kameny v podobě šperků skutečně ožívají a podtrhnou krásu každé odvážné ženy.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Filip Horák Jewellery

  Filip Horák Jewellery

  Šperky jsou vytvořeny unikátní technikou ruční montáže, která je typická pro region Jizerské hory. Tyto šperky je možné vytvářet v rozmanitých tvarech, které mohou tvořit společné kolekce, či jediný šperk, unikátní na celém světě. Tato ruční technika pomalu zaniká a my se jí snažíme obnovit.

  Zobrazit kolekci
 • Heavens kolekce

  Heavens Collection

  Kolekce zlatých přívěsků s diamanty je inspirována biblickým příběhem, jeho symbolikou komety, měsíce a hvězd. V křesťanství je kometa symbolem narození Ježíše Krista. Kolekce se skládá z prvků měsíční oblohy, čili komety, měsíce, hvězdy a souhvězdí Velkého vozu. Šperky z této kolekce jsou jemné, decentní a přesto velmi trendové.

  Zobrazit kolekci
 • Angels kolekce

  Angels Collection

  Limitovaná kolekce jemných šperků z bílého nebo žlutého zlata s motivem pírka. Decentní přívěsky a trendy prstýnky s diamanty v sobě nesou silný magický element. V symbolice pomáhají peříčka otevírat srdce a neztrácet životní energii. Andělsky krásné šperky si zamiluje každá žena.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Cutie Diamonds

  Cutie Diamonds

  Dětské náušničky a z kolekce Cutie Diamonds jsou rozkošné a lehoučké jako pírko. Provedené ve zlatě s diamanty jsou nejen dokonalým prvním šperkem pro holčičku, ale i vynikající investicí. Náušničky Cutie s diamanty, to je klenot, který se dědí z generace na generaci, který žije s vaší rodinou, vaším rodem.

  Zobrazit kolekci
 • Kolekce Snubní prsteny Danfil

  Snubní prsteny Danfil

  Snubní prsteny Danfil se rodí pod rukama kreativních designerů a zkušených zlatníků, kteří dokázali skloubit inovativní technologie, kvalitní materiály a uměleckou ruční práci tak, aby vznikly prsteny, které budou nejen dokonalým skvostem svatebního dne, ale především věčným symbolem vaší lásky.

  Zobrazit kolekci

Chcete být součástí našeho týmu?

Neustále hledáme nové posily a členy do našeho týmu. Pokud chcete stát u zrodu českých značkových šperků s drahými kameny a pracovat pro přední českou šperkařskou společnost, tak se k nám přidejte!

Své životopisy zasílejte na info@danfil.cz a do předmětu uveďte „Životopis“ a pracovní pozici.

PROMO TEXT

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody