Black Friday 2020

Black Friday 2020 již skončil

Inspirace

Vytipovali jsme pro vás šperky, které patří v jednotlivých katetogriích k nejoblíbenějším. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem nebo zjistit jakou velikost máte koupit, tak nám zavolejte na zákaznickou linku +420 485 110 116, + 420 739 302 427 nebo napište na e-mail info@brilianty.cz.

Zásnubní prsteny

Jestli jste našel tu pravou, tak na nic nečekejte a požádejte ji o ruku. S prstenem s blýskavým diamantem vás neodmítne. S výběrem velikosti vám rádi pomůžeme. Není problém případně velikost upravit nebo prsten vyměnit.

Prohlédnout zásnubní prsteny v akci

Náušnice

Je to esence sebejistoty, příjemný pocit, který zná každá žena. Lehce pohnout hlavou a cítit jemné zhoupnutí náušnic, jež podtrhují krásu jejího profilu a šíje, její ženskost. Bez náušnic si ženy připadají jako nahé. Je to záhada. Ještě větší záhadou ovšem je, že byť mají ženy jen dvě uši, náušnic nikdy nemají dost!

Prohlédnout náušnice v akci

Nakupte bez obav své dárky s dostatečným předstihem. Případné vrácení či výměnu šperků prodlužujeme do 31.1.2021. Vztahuje se i na vrácení peněz*. Více zde

* Uvedené ceny jsou platné pouze po dobu trvání slevové akce. Šperky zakoupené ve slevové akci bude možné vyměnit nebo vrátit v prodloužené době do 31.1.2021, nebude se na ně však již vztahovat zlevněná cena. Případný doplatek bude možné uhradit ve formě dobírky nebo platbou bankovním převodem.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody