Black Friday 2021
Využijte jedinečné akce Black Friday

Od pátku 26.11. do pondělí 29.11. 2021 na vás čekají největší slevy na šperky za celý rok. Nakupte briliantový šperk a darujte oslnivý dárek se slevou až ve výši 50%.

Black Friday 2021 již skončil

Náušnice

Peckové, visací, kruhy, výrazné s barevnými kameny nebo jen jednoduché diamantové? Je jich tolik, až se z toho člověku točí hlava. Prohlédněte si zaručený výběr náušnic, se kterými pod stromečkem nešlápnete vedle.

Prohlédnout náušnice v akci

Zásnubní prsteny

Vánoční žádost o ruku? Rozhodně! Na nic nečekejte a jděte po hlavě do toho. Vybírejte z nové originální kolekce Agapé plné luxusních zásnubních prstenů inspirovaných světovou mytologií nebo jiných stálic v našem sortimentu.

Prohlédnout zásnubní prsteny v akci

Nakupte bez obav své dárky s dostatečným předstihem. Případné vrácení či výměnu šperků prodlužujeme do 31.1.2022. Vztahuje se i na vrácení peněz*.

* Uvedené ceny jsou platné pouze po dobu trvání slevové akce. Šperky zakoupené ve slevové akci bude možné vyměnit nebo vrátit v prodloužené době do 31.1.2022, nebude se na ně však již vztahovat zlevněná cena. Případný doplatek bude možné uhradit ve formě dobírky nebo platbou bankovním převodem.