Jsme plně v provozu online. Doprava nad 2000 Kč zdarma + prodloužená doba na výměnu či vrácení.Více info

Kolekce šperků Filip Horák Jewellery

Značka Filip Horák Jewellery je zaměřena na šperky vyráběné technikou ruční montáže. Tato technika se stává opomíjenou díky náročnosti a vyššímu podílu ručí práce. Vytloukáním, řezáním, ohýbáním a stříháním sesadí z plechů drahého kovu výrobek, který se následně sletuje, opiluje a dobrousí do požadované podoby. Závěrečnou úpravou šperků je ruční rytí a leštění. Rytí je jedna z nejdůležitějších součástí výrobního postupu. Dobře a kvalitně rytý šperk vyžaduje trpělivost a velkou zkušenost.

Diamantové šperky

Kolekce Danfil Diamonds nabízí originální a vytříbený styl briliantových šperků přímo od výrobce. Na návrzích šperků s diamanty pracují přední čeští šperkaři a designéři. Věříme, že si z našich zlatých šperků s diamanty vyberete.

 • Značkové šperky

  Specializujeme se na briliantové šperky. Vybírat můžete z rozmanitých kolekcí Danfil Diamonds, Light Collection, Filip Horák Fashion, Colored Gemstones a dalších. Ozdobí vás naše briliantové prsteny, zásnubní prsteny, náušnice, dětské náušnice nebo přívěsek s diamantem.'}
 • Výroba šperků

  Jsme český výrobce a pracujeme pouze s nejkvalitnějšími materiály. Nejen že jsme registrováni u Puncovního úřadu České republiky, ale ke všem briliantovým šperkům dáváme certifikát pravosti s informacemi o šperku a diamantu v něm zasazeném.
 • Designové šperky

  Jednotlivé šperky a celé kolekce vznikají pod rukama zkušených designérů a šperkař, kteří tvoří tvář značky Danfil Diamonds a jednotlivých kolekcí. Vytříbený styl našich šperků s diamanty splní očekávání a představy i těch nejnáročnějších zákazníků.
 • Stavíme na tradici

  Na českém trhu jsme již více než 25 let. Zakladatel společnosti Filip Horák je nositelem jména známého rodu zlatníků a šperkařů ze severu Čech. Firma Danfil Jewellery s.r.o. byla založena v roce 2005 a je pokračováním rodinné firmy Diamant Liberec, jejíž historie se sahá až do roku 1992.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody