Nová kolekce zlatých náramků

Nová kolekce zlatých náramků

Únor nemusí být jen o svátku všech zamilovaných. Udělejme společně z celého února měsíc mezilidských vztahů a vyjádřeme lásku těm, kteří v našem srdci zaujímají speciální místo. Darujte něco, co jim každý den bude připomínat jejich výjimečnost a důležitost. Nechte šperk mluvit místo vás.

Z naší nové kolekce šňůrkových náramků, které kombinují zlaté komponenty, diamanty a kvalitní černé provázky vyberete to pravé.

Náramky s celozlatými komponenty

Náramek se zlatým komponentem kruhu, andělského křídla, křížku nebo kotvičky zaboduje u žen, které milují jednoduchost a rády sáhnou po šperku, který jim přinese něco víc, než jen pěkný doplněk. Dokreslí a podpoří jejich osobnost, bude léčit, zdobit i chránit. Andělské křídlo vyjádří volnost a zajistí ochranu, kotvička zase zaručí obchodní úspěch, naději a odhodlanost.

Prohlédnout všechny náramky

Jednoduché náramky

Pokud chcete svůj arsenál šperků Danfil doplnit něčím novým a neotřelým nebo svou šperkovnici teprve začínáte zaplňovat, jednoduchý náramek s celozlatým jemným komponentem je to pravé. Zvolte klasické srdce symbolizující lásku, znak nekonečna zase může představovat pevnost a nekonečnou oddanost rodině. Tato volba je ideální i pro někoho, kdo šperky jinak moc nenosí.

Prohlédnout všechny náramky

Zaplétané zlaté náramky

Méně zlata, víc zaplétání a přesto zachovaná jemnost. U tohoto typu náramku se diamantové válečky nebo jednotlivé brilianty střídají s celozlatými komponenty a detailně zpracovanými uzlíky. Zapínání je řešeno praktickým prodlužovacím a zkracovacím mechanismem, které je nejen funkční, ale prakticky zakončuje celé pletení.

Prohlédnout všechny náramky

Co je na náramcích nejlepší?

Nemusíte řešit velikost jako u prstenů, hodí se pro mladou slečnu i pro elegantní ženu a mají symbolický význam. Zcela původní náramky přátelství už vznikaly údaje u indiánů ve Střední Americe. Stvrzovaly přátelství a lásku a mohlo být do nich vpleteno přání, které se mělo splnit, až náramek sám spadl z ruky. My jsme je posunuly na vyšší a luxusnější úroveň díky kombinací briliantů, 14 karátového zlata, kvalitní šňůrky a precizního prodlužovacího zapínání, které spadnutí nedopustí.

Proč nakoupit u nás?

 • Kvalita

  Nakupujete přímo u výrobce. Každý náramek projde rukama několika zkušených zlatníků, kteří pečlivě opracují komponenty a ručně zapletou každý jednotlivý uzlík.

 • Záruka a servis

  Bezplatně se při objednání zaregistrujte u nás na webu a výměnou získáte prodlouženou záruku 36 měsíců. Jednou za čas vám pošleme upozornění na neodolatelnou slevovou akci nebo novinku ušitou přímo vám na míru.

 • Certifikát

  Ke každému náramku, který obsahuje komponent s diamanty samozřejmě dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všechny detailní vlastnosti briliantu jako je čistota, brus nebo barva.

 • Dárkové balení

  Každý náramek je usazen na vlastním polštářku a zabalený v elegantní krabičce, která zároveň poslouží jako vhodné uskladnění, když ho sundáte. Pokud si chcete dát obzvlášť záležet, přidejte v košíku i luxusní dárkové balení, víc neřešte a předejte klenot tak, jak si budoucí nositelka zaslouží.