Nová kolekce zlatých náramků

Nová kolekce zlatých náramků

Únor nemusí být jen o svátku všech zamilovaných. Udělejme společně z celého února měsíc mezilidských vztahů a vyjádřeme lásku těm, kteří v našem srdci zaujímají speciální místo. Darujte něco, co jim každý den bude připomínat jejich výjimečnost a důležitost. Nechte šperk mluvit místo vás.

Z naší nové kolekce šňůrkových náramků, které kombinují zlaté komponenty, diamanty a kvalitní černé provázky vyberete to pravé.

Náramky s celozlatými komponenty

Náramek se zlatým komponentem kruhu, andělského křídla, křížku nebo kotvičky zaboduje u žen, které milují jednoduchost a rády sáhnou po šperku, který jim přinese něco víc, než jen pěkný doplněk. Dokreslí a podpoří jejich osobnost, bude léčit, zdobit i chránit. Andělské křídlo vyjádří volnost a zajistí ochranu, kotvička zase zaručí obchodní úspěch, naději a odhodlanost.

Prohlédnout všechny náramky

Jednoduché náramky

Pokud chcete svůj arsenál šperků Danfil doplnit něčím novým a neotřelým nebo svou šperkovnici teprve začínáte zaplňovat, jednoduchý náramek s celozlatým jemným komponentem je to pravé. Zvolte klasické srdce symbolizující lásku, znak nekonečna zase může představovat pevnost a nekonečnou oddanost rodině. Tato volba je ideální i pro někoho, kdo šperky jinak moc nenosí.

Prohlédnout všechny náramky

Zdobené diamantové náramky

Svůj typ náramku si vybere opravdu každý. Pokud je vaše druhé jméno třpyt a lesk, bude kombinace diamantů, různých barev zlata, hran a oblých tvarů jasná volba. Mezi ručně a precizně provedeným zaplétáním vynikají briliantové kytičky a celozlaté kuličky. Doplňte náramkem svoje hodinky nebo jich noste samostatně více dohromady.

Prohlédnout všechny náramky

Zaplétané zlaté náramky

Méně zlata, víc zaplétání a přesto zachovaná jemnost. U tohoto typu náramku se diamantové válečky nebo jednotlivé brilianty střídají s celozlatými komponenty a detailně zpracovanými uzlíky. Zapínání je řešeno praktickým prodlužovacím a zkracovacím mechanismem, které je nejen funkční, ale prakticky zakončuje celé pletení.

Prohlédnout všechny náramky

Co je na náramcích nejlepší?

Nemusíte řešit velikost jako u prstenů, hodí se pro mladou slečnu i pro elegantní ženu a mají symbolický význam. Zcela původní náramky přátelství už vznikaly údaje u indiánů ve Střední Americe. Stvrzovaly přátelství a lásku a mohlo být do nich vpleteno přání, které se mělo splnit, až náramek sám spadl z ruky. My jsme je posunuly na vyšší a luxusnější úroveň díky kombinací briliantů, 14 karátového zlata, kvalitní šňůrky a precizního prodlužovacího zapínání, které spadnutí nedopustí.

Proč nakoupit u nás?

  • Kvalita

    Nakupujete přímo u výrobce. Každý šperk projde rukama několika zkušených zlatníků, kteří jej pečlivě opracují, zafasují drahokamy a vyleští každý kousek kovu.

  • Záruka a servis

    Bezplatně se při objednání zaregistrujte u nás na webu a výměnou získáte prodlouženou záruku 36 měsíců. Jednou za čas vám pošleme upozornění na neodolatelnou slevovou akci nebo novinku ušitou přímo vám na míru.

  • Certifikát

    Ke každému šperku samozřejmě dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všechny detailní vlastnosti diamantu jako je čistota, brus nebo barva.