Zásnubní prsteny skladem - ihned k odeslání

Našel jste tu pravou a získal si její lásku. Zbývá vybrat zásnubní prstýnek. Prsten krásný jako její úsměv, zářivý jako její oči, jedinečný, jako je ona sama. Zásnubní prsteny by měly, stejně jako prsteny snubní, vydržet na celý život, a proto by měl výběr drahého kovu a drahých kamenů, ze kterých je prstýnek zhotoven, splňovat především požadavek odolnosti, pevnosti a neměnnosti zabarvení v čase.

Zásnubní prsten s briliantem

Zásnubní prsteny v naší nabídce jsou jednoduché či decentně zdobené kroužky z bílého nebo žlutého zlata, v nichž je zasazen jeden krásný solitér – briliant, případně více menších briliantů obklopujících dominantní drahý kámen či kameny. Zásnubní prsteny v podobě jednoduchého symetrického kroužku z bílého zlata s jedním briliantem patří mezi nejoblíbenější.

 • Zásnubní prsteny z bílého zlata

  Zásnubní prsteny z bílého zlata v naší nabídce jsou jednoduché či decentně zdobené kroužky, v nichž je zasazen jeden krásný solitér – briliant, případně více menších briliantů obklopujících dominantní drahý kámen či kameny. Zásnubní prsteny z bílého zlata jsou doslova hitem a jedním z nejoblíbenějších šperků v našem sortimentu.
 • Zásnubní prsten s briliantem

  Zásnubní prsteny v podobě jednoduchého symetrického kroužku z bílého zlata s jedním briliantem patří mezi nejoblíbenější. Prsteny zvané „twist“, kdy je v místě kamene kroužek „rozpojený“ potěší ženu, která upřednostňuje šperky méně tradiční.
 • Zásnubní prsten a jeho cena

  Uvádí se, že cena zásnubního prstenu by měla odpovídat dvou až trojnásobku měsíčního platu. Nebojte, jedná se spíše o mýtus, nejdůležitější je rozhodnutí, zda chcete svou drahou polovičku požádat o ruku. U nás si pak můžete vybrat zlatý zásnubní prsten s briliantem již od 3 900 Kč včetně poštovného a dárkového balení.
 • Velikost zásnubního prstenu

  Velikost zásnubního prstenu se udává v milimetrech – číslo představuje vnitřní obvod prstenu. Zásnubní prstýnek se obvykle nosí na prsteníčku. Jestliže má být zásnubní prsten překvapením, čeká vás možná detektivní práce. Ideální je půjčit si od přítelkyně jiný prstýnek a změřit ho. Doporučujeme si přečíst náš článek, jak správně vybrat zásnubní prsten!

Naše platební metody

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal