Zlatý šperk k Vánocům

Jako každý rok se jistě ptáte sami sebe, co koupit manželce, přítelkyni, mamince či dceři k Vánocům. Výběrem krásného zlatého šperku s diamantem potěšíte ženu každého věku. 

Vánoční dárky

Jak vybrat šperk, aby potěšil

Jak vybrat šperk, aby potěšil

Rozhodli jste se darovat dámě svého srdce pod stromeček šperk? Skvělá volba! Malá krabička dovede udělat velkou radost. Jak šperk vybrat, aby opravdu potěšil? Několik tipů, jak na to, naleznete v následujícím článku. Úvodem je nutno říci, že  šperk dostávají rády nejen manželky a přítelkyně, ale i dcery a maminky , a to i ty, které už se třeba staly babičkami, zkrátka ženy všeho věku. Nejvíce samozřejmě potěší šperk kvalitní a nadčasový a právě Vánoce jsou pro jeho darování výbornou příležitostí. Při výběru šperku nestačí, že se ten který klenot líbí Vám jakožto dárci . Důležité je, aby se líbil obdarované ženě. Možná už dávno víte, jaký má Vaše žena (dcera, přítelkyně...) styl, ale pokud ne, je čas to vysledovat. Je spíše elegantní, konzervativní, nebo originální a nonkonformní? Jaké drahé kovy preferuje? Pokud zlato, tak klasické žluté, nebo bílé? Jestliže u ní vítězí stříbro, bílé zlato by její styl nikterak narušit nemělo. Pomyslně či doslova nahlédněte do její šperkovnice. Jaké šperky nejčastěji nosí? Chcete-li darovat náušnice – nosí je vůbec? Střídá je, nebo nosí své oblíbené náušnice již deset let a nemá potřebu je měnit? A co přívěsky, má je ráda? Nebo miluje prsteny? – Pozor, vybrat vhodný prsten znamená i zvolit jeho vhodnou velikost, pakliže si chcete ušetřit výměnu šperku. Samostatnou kapitolou je potom  výběr zásnubního prstenu , který budoucí snoubenka nalezne pod vánočním stromečkem. Pokud má být zásnubní prsten překvapením, čeká Vás možná až detektivní práce – zejména při zjišťování správné velikosti prstenu. Jaký typ zásnubních prstýnků Vaši snoubenku okouzlí, můžete sondovat třeba na procházkách městem. Zastavte se u výlohy klenotnictví – a věřte, že Vaše milá ráda okomentuje jednotlivé druhy nabízených zásnubních prstenů. A Vy hned budete chytřejší. Opět nepodceňujte cenné rady její kamarádky či sestry, které třeba spolehlivě vědí, že dotyčná by určitě chtěla zlato bílé, nebo naopak žluté. I když se budete při výběru snažit sebevíc, může se přece jen stát, že žena by si přála něco trochu jiného. Velmi pravděpodobně bude mít radost, že od Vás dostala zlatý šperk, doporučujeme ale dát jí prostor na případnou výměnu – ujistěte ji, že pokud to není úplně ono, v našem internetovém obchodě může dárek bez problému  do 14 dnů vyměnit  a Vám to vůbec nebude vadit.  Pokud chcete  darovat šperk na zakázku , máte také možnost darovat jen maketu šperku a výrobu originálu zadat, až když sklidí u obdarované úspěch. Pánové, Vám přejeme šťastnou ruku při výběru, dámám pak bohatého Ježíška :-) Box "Více": Sleva 10 % na celý nákup (Banner Vánoce)
vánoční šperky
Šperky

Více
Šetřete čas i nervy včasným nákupem v e-shopu

Šetřete čas i nervy včasným nákupem v e-shopu

Znamenají pro vás Vánoce stres? Rozumíme vám. Neumíme Vánoce zrušit – ostatně by to byla škoda, ale umíme Vám pomoci s včasným výběrem a nákupem kvalitních dárků. Pojďte ušetřit čas – nakupte přímo z domova v našem e-shopu. Z nabídky zlatých šperků s brilianty liberecké firmy Danfil Jewellery by si určitě vybral i Ježíšek:-) Kterou ženu nepotěší vánoční dárek v podobě krásného šperku? Platí, že i malá krabička udělá velkou radost – nejen manželce či přítelkyni, ale i dceři, vnučce nebo babičce. A že to ten Ježíšek, který chodívá k vám domů, neví? Zkuste mu napovědět... V našem internetovém obchodě můžete vybírat z kolekce šperků s brilianty, ale i se zirkony, vsazenými do bílého či žlutého zlata. A je z čeho vybírat! Na návrzích kolekcí spolupracujeme totiž se špičkovými šperkaři a designéry.  Prvotřídní materiály a česká zručnost – výsledkem jsou kvalitní nadčasové šperky :  zásnubní prsteny  jako z pohádky, skvostné  zlaté náušnice , zářivé  přívěsky  vynikající svým nápaditým designem... Anebo chcete něco opravdu vánočního? Esenci třpytivé zimní krásy? Pak se vám bude líbit naše  sněhová vločka . Hledáte první náušničky pro vaší holčičku?  Anebo už holčička povyrostla a sama si o nové náušničky říká? Ježíšku, vyber kouzelné, lehoučké a oblíbené zlaté dětské náušnice Cutie Jewellery . Nákup v našem e-shopu je snadný a oproti obíhání spousty zlatnictví rychlý. Šperky jsou pro výběr na internetu vhodné – na našich fotografiích si je můžete dobře prohlédnout a uvádíme veškeré potřebné údaje důležité pro Vaše rozhodnutí.  Při případné nespokojenosti můžete zboží samozřejmě do 14 dní vrátit. Nakupte vánoční dárky už v listopadu a prožijte advent beze spěchu. Box "Více": Sleva 10 % na celý nákup (Banner Vánoce)
Šperky s diamanty Šperky

Více
Kouzelné Vánoce

Kouzelné Vánoce

Zažijte kouzelné Vánoce s výrobky od české společnosti Danfil Jewellery.

Více
Tipy na dárky pro ženy

Tipy na dárky pro ženy

Vánoce máme rádi, ale výběr dárků dovede pěkně potrápit. Také s tím, jak se Štědrý večer blíží, víc než jindy litujete, že neumíte své manželce či přítelkyni číst myšlenky? Co by jí udělalo radost? Možná Vám napoví následující článek. Po čem ženy touží?  To by chtěl vědět nejeden muž. Ovšem takhle před Vánoci by byl člověk vděčný, kdyby alespoň věděl, po čem touží ona jedna žena, v jejíchž očích by při rozbalování dárků chtěl vidět nefalšovanou radost. Mělo by to být něco hodně praktického? Nebo snad nějaký zážitek? Nebo prostě něco krásného? Praktické dárky jsou... inu, praktické. Nového kuchyňského robota či sadu nožů by vaše žena potřebovala, o tom není sporu. Ale u praktických, potřebných dárků se poněkud vytrácí kouzlo toho, že je to dárek jen pro ni. Sebelepší kuchyňské pomocníky žena totiž stejně použije na to, aby uvařila pro všechny. Když už něco praktického, co třeba navigaci do auta? Oblíbeným dárkem jsou dnes i zážitky v mnoha podobách. Vybírejte ovšem obezřetně: zkusit řídit tatrovku, která jela i dakarskou rallye, to možná víc ocení váš otec či syn, těžko však vaše žena – ovšem čest výjimkám. Než permanentku do fitka, kterou je celkem snadné si vyložit jako pobídku k hubnutí, je patrně lepší darovat nějaký relaxační zážitek – třeba i společný. Ženám ale často udělá největší radost něco úplně nepraktického. Dárek, kterým se nedá ani posekat zahrada a který nezpevní břišní svaly. Zato je osobní a krásný. Třeba šperk.  Darováním šperku ženě říkáte, že si ceníte jejího půvabu. Že ji vnímáte jako přitažlivou ženu a že ji podporujete v tom, aby se cítila atraktivní. Kvalitní zlatý šperk je navíc dárkem, který časem na hodnotě ještě získá. Můžete na každý pád hovořit o dobré investici. Zlaté šperky s brilianty  od české firmy  Danfil  nechají málokterou ženu chladnou. Můžete vybírat z bohaté nabídky našich náušnic, prstenů, přívěsků a setů. Prvotřídní kvalita, vytříbený design, poctivé šperkařské řemeslo,  certifikát pravosti diamantu  a  krátká dodací lhůta  jsou našimi přednostmi. Věříme, že s dárkem v podobě českého šperku budete tím nejzlatějším Ježíškem v širokém okolí.
Po čem ženy touží
Šperky

Více
VLOČKY Z BÍLÉHO ZLATA

VLOČKY Z BÍLÉHO ZLATA

Letos jsme pro vás připravili speciální kolekci vánočních vloček z bílého zlata s brilianty.

Více
Příběh o vánoční vločce

Příběh o vánoční vločce

Sněhová vločka je symbolem zimy a vánočních svátků. Co by se však stalo, kdyby se ze sněhové vločky stala vločka zlatá? Ptáte se jak? Inu. Štědrovečerní noc je noc plná kouzel a splněných přání. Jaké je vaše přání?  Malá sněhová vločka Kdysi dávno žila byla jedna malá sněhová vločka. Měla bílou dlouhou košilku a celá se třpytila jako diamanty. Oproti jiným vločkám byla malá, malinkatá a ony se jí za to rády posmívaly. Ona za to nemohla, že byla taková, a tak bývala často sama. Ráda se jen tak toulala po nebi, hrála si s mráčky a dívala se dolů. Pozorovala, jak stromy přicházejí o své listí a jak lidé sklízejí i poslední úrodu z polí a zahrádek. Věděla, že brzo nastane její čas a ona jako všechny ostatní bude připravena snést se k zemi a přikrýt ji jako hřejivá peřina, která přikrývá všechny děti, když přijde čas jít spát. Všechny vločky se odnepaměti těší na to, až poletí k zemi a zasněží ji. Je to pro ně velká legrace. Jenže tahle malá vločka se moc netěšila. Byla smutná. Věděla totiž od mraků, že na konci zimy roztaje a stane se z ní kapka vody, která steče do jarních potůčků, a toho se tuze obávala. A nastala zima. Vločky létaly napříč celou oblohou a hlavou jim běželo, kam asi dopadnou. Přesně po sedmi nocích, na Vánoce, dopadla i malá sněhová vločka. Ležela na větvičce stromku a dívala se do nebe, odkud právě přilétla. Moc si přála vrátit se zpátky. Celá se třásla strachy a přemýšlela, co se stane, až noc vystřídá den a vysvitne slunce. Najednou ji někdo zlehounka poklepal na rameno. Vločka se lekla. To jeden malý smrček si dovolil svým prstíkem z jehličí vyvést ji z myšlenek a hned se jí ptal: „Proč pak jsi tak smutná, malá vločko. Copak ty nejsi ráda, že jsi na zemi?” Vločka smutně pokrčila rameny a řekla: „Já nevím, ale když jsem byla ještě v nebi, říkali mi, že na jaře roztaji a to já nechci. Nechci se stát kapkou vody, chci být navždy vločkou.” „Podívej, vždyť celá zářím jako diamant.” Smrček se usmál, pak se dlouze zamyslel a po chvíli odpověděl.„ Malá vločko, cožpak ty nevíš, co je dneska za noc?” „Ne, nevím odvětila malá vločka.” „Dnes je kouzelná noc, ze všech nocí ta nejkouzelnější. Dnes se všechna přání splní.” „Opravdu?” Udivila se malá vločka. „Měla by sis něco přát, vločko”,  zaševelil strom. Malá vločka nakrčila nosík, zavřela oči a už už byla připravena vyslovit své přání. Věděla, co si bude přát, ale pak si vzpomněla na to, jaké to bylo, když se dívala z mraků do oken a vikýřů, co jich jen na světě bylo. Uvědomila si, že její přání je sobecké, a ona je přeci vločka. Otevřela oči a nahlas vyslovila: Přeji si, aby se všichni lidé na světě dnešní den měli rádi a na rtech jim zářily úsměvy. Když vysvitl první jarní sluneční parsek, malá vločka zavřela oči. Věděla, že se z ní, stane kapka vody. A tu najednou se stalo něco podivného, místo toho, aby roztála jako všechny ostatní, proměnila se ve zlatou blýskavou vločku. To smrček si to za ni přál, aby až skončí zima, malá vločka neroztála a zůstala navždy zářící vločkou. Znal její přání a věděl, proč si v tu kouzelnou noc svůj sen rozmyslela. Naše zlaté sněhové vločky s brilianty vám vykouzlí úsměv na tváři po celý rok 1 šperk: DF293500XL2 / http://www.brilianty.cz/privesek-s-retizkem-snehova-vlocka,-briliant-bile-zlato-df-2935-i1349.html 1 šperk: DF293800XL2 / http://www.brilianty.cz/privesek-s-retizkem-snehova-vlocka,-briliant-bile-zlato-df-2938-i1348.html 1 šperk: DF293900XL2 / http://www.brilianty.cz/privesek-s-retizkem-snehova-vlocka,-briliant-bile-zlato-df-2939-i1347.html 1 šperk: DF293900XL1 /
Tlačítko

Více
ČESKÉ ŠPERKY K VÁNOCŮM

ČESKÉ ŠPERKY K VÁNOCŮM

Nakupujte vánoční dárky od českých výrobců. V Danfil Jewellery vám nabízíme šperky z bílého a žlutého zlata s diamanty. Všechny šperky vyrábíme v naší

Více

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu