Po čem ženy touží?

Vybrat dárek ženě není vždy nejlehčí. Žena vám neřekne, co si ze všeho nejvíce přeje, ale zmíní praktický dárek. Největší radost jí však uděláte nepraktickým dárkem, často v podobě šperku. 

Tipy na dárky pro ženy

Vánoce máme rádi, ale výběr dárků dovede pěkně potrápit. Také s tím, jak se Štědrý večer blíží, víc než jindy litujete, že neumíte své manželce či přítelkyni číst myšlenky? Co by jí udělalo radost? Možná Vám napoví následující článek.

Po čem ženy touží

Po čem ženy touží? To by chtěl vědět nejeden muž. Ovšem takhle před Vánoci by byl člověk vděčný, kdyby alespoň věděl, po čem touží ona jedna žena, v jejíchž očích by při rozbalování dárků chtěl vidět nefalšovanou radost. Mělo by to být něco hodně praktického? Nebo snad nějaký zážitek? Nebo prostě něco krásného?

Praktické dárky jsou... inu, praktické. Nového kuchyňského robota či sadu nožů by vaše žena potřebovala, o tom není sporu. Ale u praktických, potřebných dárků se poněkud vytrácí kouzlo toho, že je to dárek jen pro ni. Sebelepší kuchyňské pomocníky žena totiž stejně použije na to, aby uvařila pro všechny. Když už něco praktického, co třeba navigaci do auta?

dárky pro ženy

Oblíbeným dárkem jsou dnes i zážitky v mnoha podobách. Vybírejte ovšem obezřetně: zkusit řídit tatrovku, která jela i dakarskou rallye, to možná víc ocení váš otec či syn, těžko však vaše žena – ovšem čest výjimkám. Než permanentku do fitka, kterou je celkem snadné si vyložit jako pobídku k hubnutí, je patrně lepší darovat nějaký relaxační zážitek – třeba i společný.

Ženám ale často udělá největší radost něco úplně nepraktického. Dárek, kterým se nedá ani posekat zahrada a který nezpevní břišní svaly. Zato je osobní a krásný. Třeba šperk. Darováním šperku ženě říkáte, že si ceníte jejího půvabu. Že ji vnímáte jako přitažlivou ženu a že ji podporujete v tom, aby se cítila atraktivní.

Kvalitní zlatý šperk je navíc dárkem, který časem na hodnotě ještě získá. Můžete na každý pád hovořit o dobré investici.

Zlaté šperky s brilianty od české firmy Danfil nechají málokterou ženu chladnou. Můžete vybírat z bohaté nabídky našich náušnic, prstenů, přívěsků a setů. Prvotřídní kvalita, vytříbený design, poctivé šperkařské řemeslo, certifikát pravosti diamantu a krátká dodací lhůta jsou našimi přednostmi. Věříme, že s dárkem v podobě českého šperku budete tím nejzlatějším Ježíškem v širokém okolí.

Po čem ženy touží

Zlatý prsten DF 1903 z bílého zlata, s briliantem
Váha: 2.65 g Počet karátů: 0,25 ct
26 700 Kč
Zlatý dámský přívěsek DF 3369, bílé zlato, záhněda s diamanty
Váha: 2.50 g Počet karátů: 1,456 ct
16 500 Kč
Novinka
Zlatý zásnubní prsten DF 3365, bílé zlato, ametyst s diamanty
Váha: 2.60 g Počet karátů: 1,509 ct Video
21 760 Kč
Novinka

Naše certifikáty a platební metody

  • heureka.cz
  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu